reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coraz blizej do...PORODUUUUU ;-)

Odmeldowuje zero objawow:no: Czasem boli mnie krzyz i twardnieje brzuch ale to juz norma od 3 tygodni. Mam nadzieje, ze w piatek lub najpozniej w poniedzialek (10 dni po terminie) zatrzymaja mnie w szpitalu na wywolaniu. Bo ilez mozna sie martwic o malenstwo:eek:
 
reklama
Fantazja u mnie to samo od tygodnia. Oprócz bóli krzyża i senności nic nowego. Niedługo ide na długi spacerek bo to siedzenie bezczynnie mnie dobija. Mam dzis doła i ide spać do siostry, troche jej pomarudzę. Najgorsze jest to ciągłe wsłuchiwanie się w organizm, miałam odpuścić wytrzymałam 1 dzień, teraz nic mi się nie chce.
Olla Tobie też (tak jak Dorotce) wróżę rychły poród:-D.
 
A ja dzis bylam na wizycie kontrolnej-wlasciwie dopiero wrocilam, strasznie dlugo mnie trzymali, bo cisnienie mi skoczylo do 140/80. Lezalam plackiem ponad 30 minut i mierzyli co chwila, wszystko wrocilo do normy. Potem lekarz stwierdzil, ze mam skrocona szyjke i rozwarcie na 2 cm i nadaje sie do wywolania :-) Wiec sie umowilam, co prawda dopiero na sobote bo nie bylo wczesniej terminu ale dobre i to, mam przynajmniej pewnosc ze do konca tygodnia bedziemy juz razem :-) A moze szybciej sie rozsypie-lekarz zrobil mi masaz szyjki i od wyjscia ze szpitala mam caly czas lekkie skurczyki :-)
 
Do góry