reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coraz Bliżej "roczek"...

baśka

Mama Karola i Bartka
Dołączył(a)
20 Lipiec 2005
Postów
8 483
Miasto
Elbląg
Dziewczyny zakładam taki watek bo u nas to już za 1,5 m-ca!!! Szok....No i zaczynają pojawiać się pytania ze strony rodziny - "co kupić na prezent"? A w mojej głowie - "jak zorganizować roczek"???
Więc - jeżeli ktoś ma jakieś fajne pomysły dotyczące prezentów dla roczniaka lub zrobienia fajnej imprezki - to tu będzie na to miejsce - żeby nie plątało się po innych watkach...
A potem pewnie i relacje i fotorelacje!!! Czy Wy zdajecie sobie sprawę z tego, jak to już blisko???
 
reklama
Sumka, juz o tym myślałam:-D :-D :-D Basia, fajnie, ze załozyłaś, bo czas leci nieubłagalnie. Wy będziecie pionierami:laugh2:

Widzialam na innych wątkach, że jest jakiś zwyczaj/wróżba, że dziecku daje sie różne przedmioty i wybiera. Jakie to są przedmioty i o co w tym chodzi:confused:
 
My dawaliśmy Bibkowi na stoliu kieliszek, książkę i cos chyba religijnego. Wybrał książkę więc chyba nieźle.
Tylko dziewczyny jak nauczyć takie smerfy dmuchania na świeczkę. Może jakieś pomysły :-D
No i jako szalona mamusia jak Bibek spał to nadmuchałam mu 100 kolorowych balonów własnymi płucami. :-) Ale miał radochę jak się obudził.
I jeszcze polecam odcisk stópek i rączek w glinie lub masie solnej. Ja robiłam w ramce na zdjęcia i masie solnej i mamy teraz piękną pamiątkę z 1 urodzin.
 
No Olka będzie miała roczek na 150 ludzi, bo akurat wypada na naszym wyjeździe. Jeszcze się nie zastanawialiśmy ale powoli zaczynamy. Na pewno znajomi pomogą coś wyjątkowego wymyślić jak ich znam.
 
My uczymy sie dmuchac tortu ze swieczkami na ksiazeczce z mysia, tzn ja dmucham a Mati sie smieje, ale chyba kupie malu wiatraczek i bedziemy dmuchac...

a wrozby z rzeczami tez beda..daje sie dziecku do wyboru: kieliszek, olowek, portfel, krzyzyk i ksiazke..

My tez zastanawiamy sie kiedy i gdzie zrobic roczek i czy to nie beda dwa:dla znajmoych osobno i dla rodziny w Lodzi...

Sumka - pewnie tez zrobimy odcisk:))

Basiu
- rzeczywiscie to juz tak niedlugo...
 
My akurat na roczek dokladnie będziemy na weselichu, no i bedziemy orgazniwować z tygodniowym opoźnieniem, ale też już główkuje, jak to wszystko zorganizować, szczególnie menu będę starala się urozmaicic, tak aby faktycznie było wiadomo, że jest się na urodzinach brzdąca:-)
 
reklama
Do góry