reklama

Coraz Bliżej "roczek"...

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2006r.' rozpoczęty przez baśka, 14 Kwiecień 2007.

1. baśka

baśka Mama Karola i Bartka

Dziewczyny zakładam taki watek bo u nas to już za 1,5 m-ca!!! Szok....No i zaczynają pojawiać się pytania ze strony rodziny - "co kupić na prezent"? A w mojej głowie - "jak zorganizować roczek"???
    Więc - jeżeli ktoś ma jakieś fajne pomysły dotyczące prezentów dla roczniaka lub zrobienia fajnej imprezki - to tu będzie na to miejsce - żeby nie plątało się po innych watkach...
    A potem pewnie i relacje i fotorelacje!!! Czy Wy zdajecie sobie sprawę z tego, jak to już blisko???

2. sumka

sumka Mama czerwcowa'06 Mama na cały etat :)

No to trzeba ogłosić mobilizacje do wysylania kartek z życzeniami:-)

3. reklama
  4. KasiaDe

KasiaDe Mama VI'06 VII'08

Sumka, juz o tym myślałam:-D :-D :-D Basia, fajnie, ze załozyłaś, bo czas leci nieubłagalnie. Wy będziecie pionierami:laugh2:

Widzialam na innych wątkach, że jest jakiś zwyczaj/wróżba, że dziecku daje sie różne przedmioty i wybiera. Jakie to są przedmioty i o co w tym chodzi:confused:

5. sumka

sumka Mama czerwcowa'06 Mama na cały etat :)

My dawaliśmy Bibkowi na stoliu kieliszek, książkę i cos chyba religijnego. Wybrał książkę więc chyba nieźle.
    Tylko dziewczyny jak nauczyć takie smerfy dmuchania na świeczkę. Może jakieś pomysły :-D
    No i jako szalona mamusia jak Bibek spał to nadmuchałam mu 100 kolorowych balonów własnymi płucami. :-) Ale miał radochę jak się obudził.
    I jeszcze polecam odcisk stópek i rączek w glinie lub masie solnej. Ja robiłam w ramce na zdjęcia i masie solnej i mamy teraz piękną pamiątkę z 1 urodzin.

6. baśka

No właśnie Karolek dostał na zajączka od cioci taką ramke z miejscem na odcisk - będziemy działać :)

7. Basia26

Basia26 Mama czerwcowa'06 Zadomowiona(y)

No Olka będzie miała roczek na 150 ludzi, bo akurat wypada na naszym wyjeździe. Jeszcze się nie zastanawialiśmy ale powoli zaczynamy. Na pewno znajomi pomogą coś wyjątkowego wymyślić jak ich znam.

8. KasiaDe

KasiaDe Mama VI'06 VII'08

Sumka, fajne pomysły - dzięki!

9. Ania76

Ania76 Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

My uczymy sie dmuchac tortu ze swieczkami na ksiazeczce z mysia, tzn ja dmucham a Mati sie smieje, ale chyba kupie malu wiatraczek i bedziemy dmuchac...

a wrozby z rzeczami tez beda..daje sie dziecku do wyboru: kieliszek, olowek, portfel, krzyzyk i ksiazke..

My tez zastanawiamy sie kiedy i gdzie zrobic roczek i czy to nie beda dwa:dla znajmoych osobno i dla rodziny w Lodzi...

Sumka - pewnie tez zrobimy odcisk:))

Basiu
    - rzeczywiscie to juz tak niedlugo...

10. reklama
  11. ell

ell Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

My akurat na roczek dokladnie będziemy na weselichu, no i bedziemy orgazniwować z tygodniowym opoźnieniem, ale też już główkuje, jak to wszystko zorganizować, szczególnie menu będę starala się urozmaicic, tak aby faktycznie było wiadomo, że jest się na urodzinach brzdąca:-)

12. baśka

Aniu tak mniej więcej sie domyślam co co oznacza, ale ołówek co ma symbolizować?

Poleć forum