reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coraz Bliżej "roczek"...

reklama
I my dziekujemy za pierwsze karteczki urodzinkowe . Wrociłyśmy z Polski a tu taka niespodzianka :-):-)

P.S. Baśka kartka jest rewelacyjna , pieknie zrobiona !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
A my po kolejnej dluzszej nieobecnosci w koncu jestesmy na dluzej:-D

Dziekujemy serdecznie za tak piekne karteczki!!!

Mamy juz od:
Mikolajka
Izuni
Mateuszka( Aniab190)
Wojciaszka
Danielka
Sandruni
Olenki (AniaS)
Zosienki(Stokrotki)
Martusi(KasiaKucinska)
Karolek (Baska -Wasza karteczka wzruszyla nas do lez,pieknie wykonana)

Dziewczyny ja przez cale zycie nie dostalam tylu kartek co Noemi w jedne urodzinki....:szok::-DBardzo milo bylo otworzyc skrzynke i pomyslec, ze ktos tam tez o nas mysli...:tak:To oczywiscie Wy sprawilyscie ze kiedys Noemi bedzie miala piekne pamiatki ,a ja super wspomienia na bb...:-)Milo wpasc tu na plotki i po jakas dobra rade:-):-):-):tak:

 
Chcialam jeszcze tylko przeprosic jesli nasze karteczki nie dojda lub nie doszly na czas.Mielismy troche zamieszania z roczkiem i tak jakos wyszlo...Ale obiecujemy poprawie,zakupilismy juz nawet cala serie karteczek i dzis wypisujemy dla Wszystkich Brzdacow:-)
 
Dziekujemy za kolejne karteczki
Tym razem nadeszly od:
Marcinka
Mateuszka(Heatherka)
Otylki
Kubusia

Bardzooo,bardzzoooo dziekujemy i przesylamy buziaki:-)
 
Pati - do nas doszła na czas bo nawet baloniki na imprezkę nadmuchaliśmy :) bardzo dziękujemy, w ogóle coś nie mam czasu sie zebrać żeby wszystko opisać i zdjęcia wkleić...a czeka ich sporo, spróbuje trochę dziś wieczór
 
No i cieszę się bardzo, że Wam się podobają kartki - nie da się ukryć że się troszku napracowałam :) czeka mnie jeszcze jedna tura - już wydrukowane ale trzeba poskładać i wykończyć :)
 
reklama
Do góry