reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coraz Bliżej "roczek"...

reklama
Asiu i do nas karteczka doleciała DZIĘKUJEMY BARDZO !!!!!!!!!!!!!!!!Kartka i sam pomysł fantastyczny !!!!!! Dziekujemy , dziekujemy, dziękujemy ........... i buziaki dla Marcinka :-)
 
Marcinek bardzo dziękuje za buziaka, a mamusia za pochwałę :zawstydzona/y::-D
A swoją drogą to niezły czas - wysyłałam kartkę pod koniec maja..................
 
No i mamy kolejne karteczki :-) od Sumki i Kubusia ( przyszła wczoraj) i od Ell i Otylki ( dziś przywędrowała) DZIĘKUJEMY SERDECZNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Dziewczyny a ja cały czas się zastanawiam czy do któregoś dzieciaczka niedotarła kartka od Sandrusi :no:
Napiszcie prosze jak nie to wyślemy drugą :tak:
 
A ja się zastanawiam, czy doszły karteczki od nas... ostatnią partię kilku karteczek wrzuciłam 2 lipca do skrzynki osiedlowej, którą mijam idąc do pracy, i teraz mi przyszło do głowy- ciekawe, czy ona w ogóle jest czynna...
 
Kakaw - od Was dostaliśmy karteczkę już dawno, ale od Martusi nie doszła :no: Mamy w sumie 18 karteczek :-)
Mnie też niepokoi temat, czy od nas wszyscy dostali... Jakby co, to też proszę o zgłoszenie reklamacji ;-):-)
 
Dziewczyny czy wy też tak macie że wydaje wam się iż czas za szybko gdzieś ucieka ( ??!!) Niedawno planowałyśmy pierwsze urodzinki naszych skarbów a to już ponad 2 miesiące temu było .
My dzis byliśmy w odwiedzinach u znajomych którym urodził sie prześliczny synek . Prześliczny maluszek , kiedy tak na niego patrzyłam nie mogłam wprost uwierzyć ,że nasza Zosieńka też taka mała była , że to tak szybko mineło ...... Naprawde nie mogłam tego zdumienia ogarnąć .
Mi cały czas się wydaje że ona jest takim malucienkim okruszkiem , dopiero kiedy widze inne dziecko nowo narodzone zdaje sobie sprawe że żyje w błędzie :) . Nasza córeczka rośnie, rośnie , rośnie czas gdzieś niemiłosiernie ucieka . Zosieńaka z małego bezbronnego niemowlaczka staje się duzą dziewczynką , która potrafi już wyrazić swoje potrzeby, uczucia , emocje ..........
Taka kolej rzeczy , czy tego chcemy czy nie ...........
 
reklama
Do góry