reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

coraz czesciej je w nocy??

czesc dziewczyny.mój dawid 15miesiecy ciągał cyca i budził sie przez to czesto w nocy.potrafił nawet wstawac po 10 -15 razy-to był koszmar.ale jak tylko odstawiłam go od cyca to śpi całe noce.czasami sie pzrebudzi zrobi łyk wody i dalej śpi.jak go odstawiłam to nie było mowy o tym żeby go w nocy dokarmiac-z jednego nałogu pchac w drugi.lepiej przemęczyc sie kilka nocek niz karmic w nocy.to są juz duze dzieciaczki i wiemy ze potrafia przespac cała noc tylko musimy przestawic ich organizm na to,nawet same kilka razy zjedzcie w nocy to potem bedzie was ssało o tej porze.jedno i drugie po cycu od razu odzwyczaiłam od nocnego jedzenia.a teraz....normalnie rozkosz nocy po tym jak wstawałam 15 razy,jedno i drugie śpi jak suseł.życze powodzenia bo przeciez to my zwłaszcza musimy byc wyspane by miec siłe i cierpliwośc!
 
reklama
zgadzam sie z Agnieszka warto sie przemęczyć mój mały jeszcze raz się budzi dostaje tylko wodę trochę mu sie to nie podoba ale znając moje dziecko bylam pewna ze bedzie taaaka histeria a tym razem mnie zaskoczył pokwęka troche i idzie dalej spac ogolnie uważam cala akcje za udana!! a problemu nie bylo z jedzeniem tylko z niekapkiem o którego walczył w nocy, tak wiec warto bylo najpierw odstawic butle a później całkowicie jedzenie nocne :) może moja nowatorska metoda jeszcze komus sie przysłuży hihi
 
my dość szybko zrezygnowaliśmy z nocnego karmienia, jak Mały miał jakieś 7-9 miesięcy, zamiast mleczka najpierw dostawał herbatki a później tylko wodę. Podziałało:tak:Czasem się budzi w nocy ale zdecydowanie nie na am
 
moja Córka od początku była karmiona sztucznie:baffled:, ale nawet jam miała 3-4 mce przesypiała pore karmienia, aż z mężem budziliśmy ją, żeby jadła:-D:-D, ale później daliśmy jej spokój i tak jak miała 8 mcy, to przesypiała całe noce, wtedy tez zaczęła odrzucać mleko:crazy::szok:. W sumie od tamtej pory śpi calą noc, teraz czasem zawoła siku (na szczescie pęcherz mocny), pić bardzo, a bardzo rzadko w nocy, a kolację staram się jej dać ok 18, chodzi spać po 19, żeby właśnie nie uczyć jedzenia na noc, co może zaowocowac nadwagą:baffled:
 
Do góry