reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Córeczka przyłapała mnie. Proszę o pomoc

reklama
A jeśli ta dziewczynka ciągle wchodzi do pokoju, kiedy matka jest penetrowana w usta i ten problem ciągle się powtarza? 😱🤣
 
zanim się zareaguje głupio na czyjś wpis, warto się zastanowić czy to nie troll atakuje znowu forum. Widać, że krótko tu jesteś ;)
A nawet jeżeli to troll to może warto powstrzymać się od głupich komentarzy 😉
Nawet jeżeli nie jestem tu długo to nie rozumiem po co pisać tak idiotyczny komentarz, dlatego tak też na niego zareagowałam, totalnie niepotrzebny 🤷🏻‍♀️
 
Dobrze, już wiadomo, że to troll, ale wy piszecie tu takie komentarze jakby taka sytuacja nie mogła mieć prawa zaistnieć, a przecież mogło by tak być i ktoś faktycznie mógł by nie wiedzieć jak zareagowac 🤷🏻‍♀️
 
A nawet jeżeli to troll to może warto powstrzymać się od głupich komentarzy 😉
Nawet jeżeli nie jestem tu długo to nie rozumiem po co pisać tak idiotyczny komentarz, dlatego tak też na niego zareagowałam, totalnie niepotrzebny 🤷🏻‍♀️
świata nie zbawisz, po prostu od razu widać, że to troll, skoro ktoś robi sobie z nas żarty, to czemu mam klepać po główce taka osobę? Wolę napisać głupi komentarz niż być naiwniakiem :)
 
świata nie zbawisz, po prostu od razu widać, że to troll, skoro ktoś robi sobie z nas żarty, to czemu mam klepać po główce taka osobę? Wolę napisać głupi komentarz niż być naiwniakiem :)
No nie wiem dlaczego od razu widać, że to troll? Po czym wnioskujesz? Jeżeli ktoś juz to widział wcześniej to ok, ale jak ktoś nie wie, że coś takiego już było to po czym niby wywnioskować, że troll?
W linku z takim samym postem widziałam, że ludzie jakoś inaczej reagowali, doradzali,więc chyba wszyscy tacy naiwni... 🙄
 
No nie wiem dlaczego od razu widać, że to troll? Po czym wnioskujesz? Jeżeli ktoś juz to widział wcześniej to ok, ale jak ktoś nie wie, że coś takiego już było to po czym niby wywnioskować, że troll?
W linku z takim samym postem widziałam, że ludzie jakoś inaczej reagowali, doradzali,więc chyba wszyscy tacy naiwni... 🙄
tak ta biedna Hania ma 10 lat już któryś rok z rzędu :) z czasem sama będziesz wiedziała czy to troll. Tylko nie daj się nabrać na biedna nastolatkę, ktora boi się ciąży bo obcierała się z chłopakiem majtkami. :)
 
reklama
tak ta biedna Hania ma 10 lat już któryś rok z rzędu :) z czasem sama będziesz wiedziała czy to troll. Tylko nie daj się nabrać na biedna nastolatkę, ktora boi się ciąży bo obcierała się z chłopakiem majtkami. :)
Tak jak napisałam, nie widziałam wcześniej takiego samego postu więc na pierwszy rzut oka nie widać, że to troll 🙄, poza tym skoro troll to po co w ogóle pisać jakiś bezsensowny komentarz, tego nie rozumiem 😉. Nawet jeżeli ten post jest fałszywy to może przeczytał by go ktoś kto taki problem akurat ma i by się dowiedział czegoś w temacie, a takie komentarze na pewno nikomu nie pomogą 🙂🙂🙂🙂
 
Do góry