reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Córeczka przyłapała mnie. Proszę o pomoc

reklama
A nawet jeżeli to troll to może warto powstrzymać się od głupich komentarzy 😉
Nawet jeżeli nie jestem tu długo to nie rozumiem po co pisać tak idiotyczny komentarz, dlatego tak też na niego zareagowałam, totalnie niepotrzebny 🤷🏻‍♀️
A ja nie uważam, ze niepotrzebny.
Bo warto wiedzieć, ze to troll w dodatku z tych mało lotnych, zanim się ludzie zaangazuja w dyskusję. Wlasnie dlatego, ze szkoda tego zaangazowania.
A porozmawiac o temacie mozna. Mozna załozyć inny wątek bez opisow sposobów i pozycji.

W wątku, który podlinkowałam z innego forum to jeszcze nie wiedzieliśmy, ze to troll. Ale potem przyszedł tutaj i teraz widzę, jest reaktywacja po roku.
Po co sobie strzępić język, skoro wiadomo, że autorce akurat rady kompletnie nie są potrzebne. A jak ktoś będzie miał podobny problem to zapewne zalpzy swój temat, bo nowi uzytkownicy mega rzadko podlączają się pod coś, co już istnieje.
 
A ja nie uważam, ze niepotrzebny.
Bo warto wiedzieć, ze to troll w dodatku z tych mało lotnych, zanim się ludzie zaangazuja w dyskusję. Wlasnie dlatego, ze szkoda tego zaangazowania.
A porozmawiac o temacie mozna. Mozna załozyć inny wątek bez opisow sposobów i pozycji.

W wątku, który podlinkowałam z innego forum to jeszcze nie wiedzieliśmy, ze to troll. Ale potem przyszedł tutaj i teraz widzę, jest reaktywacja po roku.
Po co sobie strzępić język, skoro wiadomo, że autorce akurat rady kompletnie nie są potrzebne. A jak ktoś będzie miał podobny problem to zapewne zalpzy swój temat, bo nowi uzytkownicy mega rzadko podlączają się pod coś, co już istnieje.
Okej, ale można napisać normalny komentarz, że to troll, a nie taki...
A zresztą, nie będę więcej energii na to traciła 🙂. Komentarz był cudowny, a ja wręcz nie miałam prawa zareagować na niego kciukiem w dół 🙂. Niech będzie 🙂.
 
Do góry