reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 31.03 widzimy się o 11:00

Fizjoterapeutka dziecięca odpowie na wasze pytania. Dołącz .

UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Coronawirus. Od 12.03 zamknięte placówki oświatowe w całej Polsce. Co zrobicie?

aniaslu

Administratorka czyli ja tu rządzę ;)
Członek załogi
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
37
Już wiadomo, że od jutra w całej Polsce będą zawieszone wszelkie zajęcia w szkołach, przedszkolach i wszelkich placówkach oświatowych. Co oznacza to dla was? Jak zamierzacie sobie poradzić? Czy jesteście na to przygotowani? I czy robicie jakieś zapasy na czas ewentualnej kwarantanny? A może uważacie, że temat koronawirusa jest rozdmuchany przez media. bardzo jestem ciekawa waszych przemyśleń.

Do przeczytania Informacja MEN

Jak rozmawiać z dzieckiem o koronawirusie

Co wiadomo o coronawirusie w ciąży

reklama

Mamaminionka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Zastanawiam się tylko. Siedzieć cały czas w domu, czy wyjechać na weekend. Czy za duże ryzyko, czy może nie świrować tylko pakować walizki i ruszyć na parę dni odpoczynku?

Ewka34

Rozwiązania
4
Starsza będzie w domu od jutra, młodsza od poniedziałku ,chyba że nas rano cofną w żłobku.. wykorzystam opiekę od państwa z zusu.. tylko nie wiem co ze żłobkiem w tym czasie bo chyba nie będą nam kazać płacić.. :/
Zapasy jakieś tam mam,typu warzywa(marchew,pietruszkę,seler,cebula) ,mrożone warzywa,jaja,mąka,makaron,przeciery pomidorowe,mięso jakieś zamrożone,mleka. Generalnie dużo suchego które może długo leżeć :) Nie świruje :) ale warto mieć coś w domu, widząc co się dzieje, a mieszkam w sumie na wsi :) chyba czas zainwestować we własny drób na działce.. tylko kto to zabije bo ja nie ,a i mężowi nie pozwolę :D dobrze że mało mięsa jemy ,a z kiełbas i innych przetworzonych rzeczy już dawno zrezygnowaliśmy :)

miniaszka

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Dzisiaj mówili że nie zamykają szkół po to, żeby jeździć na wakacje, ale żeby przesiedzieć ten okres w domu z dziećmi. Mówili że we Włoszech studenci zamiast przeczekać ten okres w domach to urządzali schadzki, imprezy itp., ludzie nie stosowali się do nakazów i zakazów. Nie mówi się o panice, ale trzeba uszanować, że wokół nas są ludzie i dzieci dla których, tak jak wyżej było napisane, nawet zwykły katar jest zagrożeniem życia.

Mamaminionka

Rozwiązania
0
Dzwoniłam wczoraj do dwóch hoteli. W jednym pani manager w ogóle wyśmiała moje pytanie o zagrożenie - przynajmniej ze strony niemieckich turystów, których jak wiemy, w pl nie brakuje. W drugim powiedzieli że na razie nie ma zagrożenia i nie widzą powodu, dla którego mieliby wstrzymać meldowanie gości.

Mamaminionka

Rozwiązania
0
Wyjazd planowany był sporo wcześniej, nikt chyba nie spodziewał się takiego obrotu sprawy... Wyloty do Włoch też nam odwołali. A były planowane duuuzo wcześniej. Dalsze wycieczki na razie bez zmian w rezerwacjach. Ciekawe co dalej.

reklama

Paula265

Rozwiązania
0
Dzwoniłam wczoraj do dwóch hoteli. W jednym pani manager w ogóle wyśmiała moje pytanie o zagrożenie - przynajmniej ze strony niemieckich turystów, których jak wiemy, w pl nie brakuje. W drugim powiedzieli że na razie nie ma zagrożenia i nie widzą powodu, dla którego mieliby wstrzymać meldowanie gości.
To wiadomo ze jakby powiedzieli gościowi hotelowemu ze istnieje zagrożenie to nikt by nie przyjechał i straciliby pieniądze 🤷‍♀️ To wolne nie jest na urlop - tylko na przeczekanie - jak pisałam wyżej w innym poście - Włosi nic sobie z tego nie robili i na chwile obecna jest ponad 12 000 zakażonych, prawie 1000 zgonów i tyle samo wyzdrowialych a reszta wciąż chora.

Mamaminionka

Rozwiązania
0
Oczywiście zdaję sobie z tego sprawę. Wiadomo, że przymusowe wolne nie jest jako dodatkowy urlop i raczej nikt tego tak nie traktuje...

reklama
Do góry