reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś ciekawego do powiedzenia mam ... ;-)

wczoraj odebralam komorke slowami "no co tam?", po skonczonej rozmowie zlapalo ja moje dziecie i ..."no cio tam?"
 
reklama
u nas kroluje "a co to?" - dotychczas najdluzsze Janciowe zdanie :-)
Zaczla tez łączyć w stylu "nie ma nic" jak pokazuje na pusty nocnik :-D albo "tutaj mama"
 
u nas "co to" króluje od dawna :tak:

No ale tak w ogóle, to na tym polu chwalic sie nie bardzo mamy czym :no: 5 słów na krzyż, widac do gadania mu sie nie spieszy :sorry:
 
u nas też dawna nic nowego w temacie nowych słówek.
synek doskonali za to porozumiewanie sie za pomocą gestów. może ma to po moim rodzonym bracie. on baardzo długo (choc mama nie pamiętała jak dokładnie długo, ale na pewno duzo później zaczął niż ja, choc i ja za wcześniej nie zaczęłam gadać) nic nie mówił. teściowa mojej mamy nawet wydała wyrok oznajmiając, ze on niemową będzie:baffled:. co oczywiście sie nie sprawdziło.
 
reklama
Miłosz malo mowi wzrozumialym jezyku ale za to bardzo duzo w swoim... Jak juz zacznie sie wypowiadac to konca nie widac.. jeszcze do tego palcem albo reką wyma****e.. a juz nie daj boze klucic sie znim.. to juz swoje opinie wyrazi i kluci sie
Ostatno bylismy w przychodni wszedl rozejrzal sie i rzekl ale malo dzieci ..Lekarz chcial go przepadac to powiedzial Nie dam
 
Do góry