reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś ciekawego do powiedzenia mam ... ;-)

Jak to miło Szerlock, że wrócilas do "żywych" i jest ktoś jeszcze o tej porze na forum (z wyjątkiem zgreda). U nas ulubione ksiazki to ZOO 3 części Brzechwy, Pan Tralalinski, jak ją mama czyta z wstawkami spiewnymi, Żaba jak ją tata czyta nasladując żabę, a ostatnio jeszcze Lokomotywa.
A jak w ubiegła sobotę moja siostra przywiozła mu nowy zapas bajek po swoim synu, to zrobił takie głośne OOO, nawet samochód nie wzbudził u niego takiego zainteresowania.
Gaal, nagraj filmik, jak Zu nasladuje konika, bo chetnie bym zobaczyła!
 
reklama
u nas od kilku dni pojawiło się "odmienianie"

pan to "tom" a kilku to "tomy"..nie mam pojęcia skąd mu się to wzięło:-Dśmiesznie to brzmi jak mówi "tam tom";-)

Już od jakiegoś czasu odmienia też mama i tata.... jak się obudzi to krzyczy
"ta- to"(bo mama śpi do oporu;-))"Ma mo" oczywiscie zawsze jak coś chce.
A dzis było takie fajne "mamuś":szok::tak::happy:


Do wszytskich mam małomównych dzieci: kontemplujcie tą ciszę....już niedługo będziecie mieć dość tych gaduł!:-D
 
Do wszytskich mam małomównych dzieci: kontemplujcie tą ciszę....już niedługo będziecie mieć dość tych gaduł!:-D
O jakiej ciszy ty piszesz Baba.Aga? Jak brakuje slów to zawsze pozostaje mmm eee yyy, wołanie mama albo krzyk spowodowany frustracją niezrozumienia przez rodziców :-(
U nas też zdarza się odmiana mamo, ale myśle, że to przypadek.
A kuku też się u nas ostatnio pojawiło, no i ciagle powtarza gdzie? (dzie) jak go proszę, żeby coś mi znalazł i przyniósł.
 
doszlo u nas ci - czyli trzy. a ze slow, ktor zapomnialam napisac to jest jeszcze plabi - pranie, dzie - gdzie, myja - myje. jak mi sie przypomni to jeszcze dopisze, bo to w praniu wychodzi.
 
u nas ostatnio na topie "czytać" "widzisz" "oć zobacz" i zaczął odmieniać "mamuniu", "mynio"-mydło, "oda"-woda
 
Rozgadały sie maluchy:-D, moj mimo że czasami niezrozumiale to nadaje bez przerwy coś tam po japońsku:tak: doszedl nam tez konik i wkoncu umie nasladować świnkę:tak: a robi to tak powaznie, ze ja pękam ze śmiechu:-D
 
reklama
Do góry