reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

coś dla ducha! książki, filmy, muzyka...

reklama
Zgadzam się z Agutkiem:))
To ja proponuje dodatkowo:

Dorota Zawadzka- Moje dziecko.

http://merlin.pl/Moje-dziecko-Jak-m...slawska/browse/product/1,671908.html#fullinfo

Wywiad z supernianią o wychowaniu. Może momentami zbyt surowe zasady ale generalnie się z nią zgadzam. Dzieci wychowujemy nie dla siebie tylko dla świata. Muszą umieć w nim żyć.

a do poczytania oprócz tego:

Arthur Golden Wyznania gejszy

Wyznania gejszy - Arthur Golden - Merlin.pl

Książka wydana już jakiś czas temu ale bardzo lubię do niej wracać. Na jej podstawie powstał film ale moim zdaniem słabiutki.
 
czyzby życie kulturalne zanikło?:))) nie czytamy, nie oglądamy?:))

Byliśmy na AVATARZE. Polecam. Śliczna bajka. Na 2,5 h człowiek odpływa w inną rzeczywistość. Zapomniałam , że mam dzieci o które powinnam się martwić i nie zerkałam na komórę:))
Polecam!
 
reklama
reklama
Do góry