reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Coś dla DUCHA, UCHA I OKA - czyli: co; gdzie, kiedy i warto zobaczyć

reklama

sofiblue

Niebieski Mummin ;)
Miasto
Janów
Woman oglądałam ten film " Sztuczna inteligencja" bardzo smutny film, trochę przypomina w klimacie obrazy dalego,bosha polecam .

czechow

Moderator
Miasto
Warszawa

TAK TAK TAK - uwielbiam jego pokręcone spojrzenie na świat - mam jakieś 4 albumy i kalendarz

A co źle napisałam??

Bosh - uwielbiam - przypomniałaś mi - lubię wszystkich pokręconych kolesi

Sztuczna inteligencja - podobał mi się poza końcem był dla mnie zbyt wymuszony

Zgadzam się z Justyną - ten film jest warty zobaczenia

czechow

Moderator
Miasto
Warszawa
O kochane ale tu pustki się zrobiły.....

Sofi spojrzałam na prace Łempickiej - bardzo spodobały mi się te prace (tytuły były angielskie - mam nadzieję że tłumacząc nie "zabije" tytułu):
  • Zielony Turban
  • Tamara w zielony Hugatti
  • W środku lata
  • Telefon
  • Dziewczyna w zielonym z rękawiczkami
  • Śpiąca Kizette

czechow

Moderator
Miasto
Warszawa
Tak mi jeszcze wpadło do łepetynki - może umieścić gdzieś (np. nowy wątek) coś tylko i wyłącznie dla naszych pociech - czyli co czytać, co oglądać ale tylko odnośnie maluchów???

CO o tym sądzicie??

Spytała w próżnię - prowadząc wewnętrzny monolog.....:nerd:

Women23

Mama Dorianka
Miasto
Bydgoszcz
Justynka Miasto Aniołów to jest po prostu boski film widzialam chyba z 6 razy i uwielbiam go,muzyka na 6+.
Polecam jeszcze Wichry Namiętności z Bratem Pitem
Sofi smutny ale ma to coś w sobie co karze ci zapamiętać ten film bardzo dokładnie.Poza tym chłopiec który gra robota jest na moje genialnym aktorem rewelacyjna mimika twarzy !

sofiblue

Niebieski Mummin ;)
Miasto
Janów
Woman ja ostatnio z pełną premedytacją dałam Malutkiej obejrzec film Dziewczynka z zapałkami.......i chociaż serce mi się krajało, jak patrzyłam na łzy Malutkiej, ale, no własnie jest to ale, juz poruszałyśmy z Malutką temat biednych rodzin, biednych dzieci, niepełnych rodzin, czasem trzeba dać i takie bajki i historie, aby się zrownoważyło wszystko, że nie wszystko konczy się happy endem. Ale mówię Wam, ciężko to sama przeszłam. ufffffffffffffff

No to czechow tworz, wątek DLA MILUSINSKICH

reklama

sofiblue

Niebieski Mummin ;)
Miasto
Janów
PROGRAMY !!!!!!!!!!!
dziewczyny dla wszystkich ktore mają komputery w domu, a nie mają legalnego oprogramowania.
Słuchajcie teraz jest promocja i naprawdę warto .
Microsoft Office Home 2007 - tylko za 199 PLN !!!!!!!!!! naprawdę warto, jak wspominałam niedawno zakupiłam kompa na działkę, i widząc taką promocję kupiłam sobie legalne oprogramowanie własnie za taką cene. Program rewelka i cena też. Więc nie załować pieniędzy, bo na tym nie warto oszczedzać. poszukacjcie w necie, i zrobcie to. A najfajniejsze, to , ze możecie bardzo dużo roznych programow do tej edycji domowej sciagnąc z ich strony. Przydatne w domu do roznych spraw, a legalne oprogramowanie to jeden z problemow z głowy.

Do góry