reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś dla DUCHA, UCHA I OKA - czyli: co; gdzie, kiedy i warto zobaczyć

Sofi - wątek dla milusińskich zaraz powstanie. Program już zakupiony (w zeszłym tygodniu) bardzo fajnie że zrobili coś takiego - w tym momencie mam już wszystko na legalu. Dziewczynka z zapałkami - do tej pory pamiętam kiedy ja pierwszy raz to zobaczyłam - niezapomniane przeżycie
 
reklama
No to dzisiaj coś dla Ciała.

-KAWA GRUBOZMIELONA może być najtansza,
-mleczko do ciała lub balsam, o konsystencji kremu, spokojnie brać najtansze
-łyżka cynamonu w proszku, chociaż nieobowiązkowo

PEELING kawowy - polecam, sprawdzone przeze mnie, efekt natychmiastowy. Jedyny minus - to że potem trzeba niezle się napracować, domywając wannę lub prysznic. Ale warto.
Jeżeli macie express do kawy ( nawet w pracy) to super, zabieracie ze sobą ten woreczek z fusami po kawie, i już macie najwązniejszą cześc peeliengu. Jeżeli nie, to trzeba zaparzyć z 5 łyzek kawy ziarnistej w filiżance, potem odcedzić, aby pozostały tylko fusy kawowe. Do tego wrzucić łyżkę cynamonu ( chociaż wcale nieobowiązkowo) + najtansze mleczko do ciała, balsam do ciała, takie kremowej kosystencji. TO wszystko wymieszać, tego mleczka, tak gdzieś z dobrą grasc, albo 1,3 filiżanki , Wymieszac to wszystko łyżką, aż powstanie taka mazia.
No i zabieramy się do roboty, Okeżnymi ruchamy zqaczynami wcierać tę mazię w ciało, centymetr, po centymetrze, zaczynamy od nog, aż do szyjki. szyjkę też można trochę potrzeć. Gdy już całe się ponacieramy, spłukujemy wszystko lekko ciepłą wodą. Skóra jest pieknie zaróżowiona, jędrna. Jedyny minus to ten wszechogarniający zapach kawy :-D:-D:-D Wszystko wam, przez dłuższy czas smierdzi kawą. Możecie potem wykorzystać to mleczko, lub balsam, który kupiliscie, aby zrobić ten peeling, skórka wchłonie bardzo szybko.
Uwaga nie polecam wycierac się białym ręcznikiem. Nawet przy spłukiwaniu, zawsze gdzieś to ziarenko kawy zostanie.
Dziewczyny polecam szczególnie w week-endy, na poranki, kilka takich sesji, a skora aż lsni, jest taka swierzutka, rózowiutka, gładka jak aksamit. Mniam ..........:-D:-D
 
FILM
No to też musiałam wkleić:
MISTRZ I MAŁGORZATA - BAL U WOLANDA

http://www.youtube.com/watch?v=Rc2YDTMZcOc

ja co prawda mam cały film, ale takiej wersji balu to ja jeszcze nie widziałam wczesniej, przyznam wam się po cichu, że gdy zobaczyłam ten bal, odrazu przypomniał mi się film Kubricka "oczy szeroko zamknięte"

miłego oglądania ;-):-D:-D:-D
 
PROGRAMY !!!!!!!!!!!
dziewczyny dla wszystkich ktore mają komputery w domu, a nie mają legalnego oprogramowania.
Słuchajcie teraz jest promocja i naprawdę warto .
Microsoft Office Home 2007 - tylko za 199 PLN !!!!!!!!!! naprawdę warto, jak wspominałam niedawno zakupiłam kompa na działkę, i widząc taką promocję kupiłam sobie legalne oprogramowanie własnie za taką cene. Program rewelka i cena też. Więc nie załować pieniędzy, bo na tym nie warto oszczedzać. poszukacjcie w necie, i zrobcie to. A najfajniejsze, to , ze możecie bardzo dużo roznych programow do tej edycji domowej sciagnąc z ich strony. Przydatne w domu do roznych spraw, a legalne oprogramowanie to jeden z problemow z głowy.

Kochanie 299złale i tak się opłaca bo kosztował zdaje się 1500zł
 
Podpisuję się pod prawie wszystkimi filmami,dodam jeszcze:
Święci z Bostonu
Adwokat diabła
Kłamca
Oczy szeroko zamknięye
Equilibrium
Armia Boga
Kiedy mężczyzna kocha kobietę
Frida

Kocham wszystkie stare filmy NINOCZKĘ z Gretą Garbo mogę oglądać bez końca
Dla poprawienia sobie humoru oglądam
Zebre z klasą
Asterix i Kleopatra
(film nie kreskówka)
 
reklama
AHA zapomniałam wam powiedzieć"Między piekłem a niebem"jest jutro o 22-ej w telewizji:tak:

Dziękuję, dziękuję za info - bardzo lubię ten film - wrażenia estetyczne są ogromne.

Sofi - piękny jest ten filmik Adiagio - kurcze człowiek rodzi się głupi, żyje głupi i umiera głupi... Film jest piękny, wzruszający i w swej prostocie poprostu mistrzowski.

Bardzo dziękuję że umieściłaś tego linka.

Artleta - uwielbiam wszystkie filmy Robinem Wiliamsem i Alem Pacino np genialny wprost film - Człowiek z blizną

Książki - polecam również:
Ludzie jak Bogowie - Herbert George Wells

 
Do góry