reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś dla DUCHA, UCHA I OKA - czyli: co; gdzie, kiedy i warto zobaczyć

POLECAM NIEDROGO I SMIESZNIE
SERIĘ KSIĄZECZEK MARTINA BAXENDALE Są rózne, różniaste na rózne tematy i przesmiszne mocno : Dla rodziców polecam :



Martin Baxendale. Twoje nowe dziecko, po 12 miesiącach eksploatacji. Poradnik użytkownika.

Niniejszy podręcznik uzupełniający dla doświadczonych użytkowników "Nowych Dzieci" jest wyczerpującym przewodnikiem po głównych procedurach konserwacyjnych i naprawczych Nowego Dziecka, kiedy kończy ono pierwszy okres eksploatacji (12 miesięcy lub 2000 zmian pieluch). Dodatkowo załączamy liczne i pożyteczne wskazówki opisujące nowe, zaawansowane funkcje i tryby pracy starszych Nowych Dzieci, dostępne teraz doświadczonym właścicielom i użytkownikom.

a jest tego sporo ;) całkiem fajny gadżet nawet na jakiś drobny upominek dla pracowników

Martin Baxendale. W biurze - podręcznik przetrwania.

  • Niezastąpiony poradnik przetrwania dla wszystkich pracowników biurowych. Martin Baxendale wykorzystał wieloletnie doświadczenie (oraz najwyrźniej chorą wyobraźnię), by stworzyć ten prawdziwie bezcenny zbiór wskazówek i porad, które pomogą czytelnikom poradzić sobie z codziennymi wzlotami i upadkami biurowego życia.
 
reklama
PROGRAMY !!!!!!!!!!!
dziewczyny dla wszystkich ktore mają komputery w domu, a nie mają legalnego oprogramowania.
Słuchajcie teraz jest promocja i naprawdę warto .
Microsoft Office Home 2007 - tylko za 199 PLN !!!!!!!!!! naprawdę warto, jak wspominałam niedawno zakupiłam kompa na działkę, i widząc taką promocję kupiłam sobie legalne oprogramowanie własnie za taką cene. Program rewelka i cena też. Więc nie załować pieniędzy, bo na tym nie warto oszczedzać. poszukacjcie w necie, i zrobcie to. A najfajniejsze, to , ze możecie bardzo dużo roznych programow do tej edycji domowej sciagnąc z ich strony. Przydatne w domu do roznych spraw, a legalne oprogramowanie to jeden z problemow z głowy.

też zakupiony w pierwszym tygodniu promocji :tak:
my bazujemy tylko na legalkach
od dłuuugiego już czasu
jak nie było promocji na microsoft
korzystałam z open office'a
też nie najgorszy
tylko nie wszystko z pracy dobrze się przenosiło :-(
 
U nas z dorosłymi jest problem
mamy tyyyle dzieci w rodzinie
że właściwie nie robi się prezentów dorosłym
chyba że jakieś mini tyciutkie

choć jak zrobiliśmy też dorosłym to im było głupio
bo tylko my na to wpadliśmy
reszta robi tylko dzieciom
więc trudno się wyłamywać

zresztą 10 dzieci nawet po 50zł
to jest 500zł
a za 50zł ciężko upatrzeć coś fajnego :sorry2:
jakby do tego dodać dorosłych
to cała wypłata mojego m. na prezenty by poszła :zawstydzona/y:
 
Bardzo podobnie robimy - np. w tym roku chcemy kupić wakacje dla taty i Grażyny i składamy się w 6 osób - oni dostaną to o czym marzą od 2 lat a my mamy satysfakcję z udanego prezentu
 
super też bym tak chciała

a mój m. zaczyna wymyślać że spędzimy święta w domu
sami
zastanawiam się
z jednej strony to naprawdę kusząca propozycja
bo jednak sami oznacza też bez teściówv :sorry2:
 
My będziemy u mojego taty i Grażyny - będzie mój brat i synowie Grażyny z Julą córką - od kilku lat właśnie tak spędzamy święta... a później teściowie --- ponad 300 km pod kraków - i zmuszanie do obżarstwa :baffled:
 
reklama
Do góry