reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cos dla podniebienia-czyli menu naszych pociech

O rany dziewczyny - DZIĘKUJEMY!!! Aż boję się pomyśleć co to będzie jak moje żywe srebro zacznie się przemieszczać bo ja juz nie nadążam za jego łapkami i kręcącą się główką (jak widać na załączonym obrazku):tak:
Ja też na razie daję kupne ale chciałabym jak się trochę przywyczai przejść na działkowe. To było kilka łyżeczek - przełożyłam około 1/3-1/2 słoiczka (80g) ale jak widzicie nie wszystko wylądowało w brzuszku ;-)
Poza tym było tego tak mało że przełożyłam do nakrętki butelkowej aventu i łyżeczką też aventu... bo w miseczce tonęło.
daje jakiś czas po jedzeniu żeby nie był za bardzo głodny - to na razie malutkie ilości więc myslę że na ilość zjadanego mleczka nie wpływają
 
reklama
Karolek mnie rozwala...Jest tak uroczy w tym co robi ze podbil moje serce bez dwoch zdan... ;-) :-) A co do Karolkowych postepow to musze powiedziec ze juz nie nadazam...Baska Ty sie przyznaj ile Karolek ma naprawde miesiecy... ;-):-);-)
 
Patrycja - ;-):-);-) przyznaję że tyle ile na suwaczku...ja tez już czasem za nim nie nadążam, ostatnio zdarza nam się uśpić go na boczku - wchodzę do pokoju a tam moje dziecię bryka na brzuszku...moją mamę tez dziś tak załatwił jak byłam w pracy :-D
A tak z innej beczki - kupiłam dziś tą gazetę Rodzice z wkładką o żywieniu i fajnie wszystko uporządkowane
Spróbuje wstawić strone o 5 miesiącu nie wiem tylko czy bedzie czytelne - może przy powiekszeniu bedzie - wersja z lampa i bez

 
Baska dzieku;-) .

dzis kupilam dla Noemi na probe soczek marchwiowy oraz jablkowy(na opakowaniu napisane ale od 4m-ca) oraz deserek-jabluszko i sloiczek marchewki...wszystko firmy HIPP...Uzywam tez wszystkich kosmetykow tej firmy i jestem super zadowolona...A zapach to wrecz uwielbiam,do tego stopnia ze sama uzywam tez plynu do mycia ciala i oliwki :-D :laugh2: :tak:
 
Patrycja - skanera nie mam ale moze wyjdzie jak sfotografuje:)))a widze ze juz Basia klila
ich strona to www.rodziceonline.pl

Agusia- pozdrowionka dla Kacperka
Basiu - Karolek rewelacyjny..Ja tez sie juz nie moge doczekac kiedy Mateuszek dostanie pierwszy raz jabluszko:))) Musze kupic lezaczek, bo jak ja go bede karmic....
Dziewczyny a od kiedy dzieciaki moga w wysokich krzeslach siedziec???
zachorowalam na takie:
Calineczka Artyku�y dla dzieci i niemowl�t
i fota:
http://img122.imageshack.us/my.php?image=dinerpor45bu9.jpg
 
Aniu76 ja mam krzesełko bardzo podobne do tego firmy Peg Perego i próbowałam posadzić w nim Kubę jak były jego chrzciny, bo chciałam żeby był na wysokości stołu, ale nie było mu za wygodnie, mimo że był w pozycji prawie leżącej. Mi się wydaje, że njlepiej sadzać tak około 4-5 miesiąca, bo ja swoje kupiłam jak Bartek miał 8 miesięcy i już za bardzo nie chciał w nim siedzieć i długo się przyzwyczajał
 
Zapodalam mojej corci dzis jabuszko ktore kupilam i bardzo jej smakowalo...ale dalam tylko 1/4 sloiczka...dostala tez 20 ml soczku jablkowego...narazie dostawac bedzie jablko zebym mogla obserwowac czy nie uczulona bo jak dam jej wszystko na raz to potem ciezko bedzie wyczuc jesli cos bedzie sie dzialo...
 
reklama
Zapodalam mojej corci dzis jabuszko ktore kupilam i bardzo jej smakowalo...ale dalam tylko 1/4 sloiczka...dostala tez 20 ml soczku jablkowego...narazie dostawac bedzie jablko zebym mogla obserwowac czy nie uczulona bo jak dam jej wszystko na raz to potem ciezko bedzie wyczuc jesli cos bedzie sie dzialo...
 
Do góry