reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cos dla podniebienia-czyli menu naszych pociech

patrycja24berlin

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Dołączył(a)
13 Marzec 2006
Postów
19 385
Miasto
xxx
Dziewczyny widze ze temat jedzonka dla naszych szkrabow owijany ostatnio bardzooo namietnie wiec zeby bylo latwiej i milej pomyslalam ze mozemy tu wpisywac co i w jakich ilosciach podjadaja Nasze malenstwa...No i fajnie wymienic sie "przepisami"...Ja przyznam sie szczerze,ze nie bardzo jestem przygotowana co do menu mojego serduszka i kazdy przepis oraz rade z uwaga bede czytac...No bo w koncu to nie to co obiad dla mojego Adama...w kotletach to ja lepsza jestem... ;D
 
reklama
no temat rzeka ....

jeśli chodzi o mojego szkrama to preferuje na razie tylko moje mleczko a do tego wybredny co do zastawy :tylko cyc, butelka - be ;)
 
Ja od tego tygodnia zaczynam wprowadzać Olusi jabłuszko. Narazie bardzo się krzywi i śmieszne minki przy tym szczela, ale zobaczymy. Dziś dostała drugi raz. Po odtatnim miała jakieś wzdęcia i zobaczymy czy to przez jabłko czy coś innego.
 
moja jabłuszko uwielbia!..ale poki co bardziej oswajam ją ze smakiem...wprowadzać zacznę po 20 wrzesnia- tak jak sobie postanowiłam:)
 
Moja Oliwka od 2 tygodni je jabłuszko Gerbera, od wczoraj zaczęła jeść marcheweczke, pije już po mału sok jabłkowy Gerbera a jutro może spróbujemy dać jej banany albo brzoskwinie HIPP od 4 miesiąca.
No muszę się pochwalić za kilka dni Oliwka kończy 4 miechy !!!! Wprowadzamy BEBILON 2 !!!!!!
 
Ja od 2 dni daje Zofi do picia soczek jabłkowo - winogronowy i jabłkowo - marchewkowy. Narazie tak niewiele wypija ale jest bardzo zainteresowana nowym smakiem :)
 
Mimo ze nam lekarz powiedzial ze dopiero od pol roczku mamy podawac inne pokarmy ja jednak bede juz od 4 miesiaca powoli rozpiueszczac podniebienie mojej corci...Nawet juz sie zabezpieczylam przed marchewka...kupilismy slodki ,duzy ceratkowy sliniak...oczywiscie w praniu okarze sie czy skuteczny...
 
My bedziemy nowosci wprowadzac od listopada jak Mateuszek skonczy 4 miesiace a na razie mleczko mamusi jest na topie.
Kupilam ostatni numer Rodzicow i tam jest taka wkladka o zywieniu niemowlakow-fajne przepisy:)))
 
reklama
Do góry