reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś dla zabawy ;)

reklama
Celinko ciężko mi stwierdzić jak to jest bo jeśli sprawdzamy tabelke obecnie, a masz teraz 25 lat to na styczeń wychodzi synek, ale jeśli sprawdziłabyś tą tabelke w styczniu mając skończone 26 lat wyszłoby, że córcia...a problem jest w tym, że jesteś ze stycznia tak jak Twoje maleństwo...hmm...

 
mi sie nie zgadza.. bo wychodzi że powinnabyła urodzić synka sprawdzając tak i tak 25 w czasie poczęcia i 26 w czasie urodzenia.. a urodziła się córcia :)
 
Kluliczku wg Twojego testu wyszla mi w 65% corcia, a w 35% synek :-) Mi sie zdaje,ze jesli pytaja w tej pierwszej tabelce o miesiac w momencie porodu, to wiek tez powinien byc w momencie porodu. Jesli by bylo pytanie o miesiac poczecia, to tez wiek by byl w momeice poczecia...no ale to tylko zabawa :-D
 
reklama
U mnie też wychodzi córka, wiek obecny 26 lat a poczęcie w kwietniu...
a mam podobnie jak Ty celinka83 tylko że ja 14 stycznia kończę 27 hehe i tu synek już jest;-)ale wydaje mi sie ze sprawdza sie teraz wiec...hehe czekajmy spokojnie do usg:tak:
 
Do góry