reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Coś" na języku 9-miesieczniaka

Elencza

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Luty 2020
Postów
5 346
Drogie Mamy- pomocy!
Mojemu synowi jakiś czas temu (ok tydzień, może trochę dłużej) zrobiła się taka jakby dziurka w jezyku- po lewej stronie, wyglądało to jak ugryzienie. Kiedyś przygryzł sobie język do krwi, więc uznałam, że znów. Idealnie w miejscu, gdzie dostaje górna dwójka.
Ale nie goiło się to, więc poszłam do apteki, a gość dał mi Aphtin- użyłam a dopiero potem wyszukalam, że są.spory dotyczące tego leku.. Farmaceutę zapytałam tylko, czy na pewno mogę mu to podać, skoro jest od 12 miesiąca życia,a syn ma 9- zapewnił, że to bezpieczne i że nie ma niczego dla młodszych dzieci.
Po tym jednym podaniu- zrobiła się taka obręcz na jezyku- tzn środek wygląda normalnie, a brzegi są zaczerwienienie, ale jest to duuuzo większe niz pierwotnie.
Wydaje się, jakby go to nie bolało... Je normalnie, czyli dużo, jest radosny...
Nie jestem w stanie zrobić zdjęcia, żeby było to widać..
Któraś z Was widziala coś takiego? Powiększyło się przez ten aphtin czy to nie ma związku...?
Lekarz online nie umie pomóc, jak nie zobaczy, a zwykłego lekarz mamy dopiero na 15.05.:(
 
Do góry