reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś nie tak, czyli proszę o pomoc !

Dołączył(a)
2 Czerwiec 2017
Postów
1
Dzień dobry, cześć wszystkim dziewczynom !
Kochane, zdaję sobie sprawę, że tematów o objawach ciąży jest bardzo dużo. Tyle już się naczytałam, że sama nie wiem co mam myśleć, robić, planować. Moja historia przedstawia się tak:

Ostatni okres 8.05.2017
Seks bez zabezpieczenia
Badania okresowe z pracy- w moczu za dużo leukocytów i stan zapalnych dróg rodnych.
Mleczna wydzielina z pochwy od ponad dwóch tygodni
Zawsze przed okresem puchły mi piersi, teraz mam wrażliwe tylko sutki i wyglądają jakby miało z nich zaraz polecieć mleko, strasznie nabrzmiałe.
Mdłości, i nie wiem czy to przez kilka nerwowych sytuacji w życiu, czy o co chodzi...wczoraj nawet wymioty.
Nastrój zmienny- oj tak jeszcze nie było. Płacz o wszystko.
Dziwny posmak w ustach, guma do żucia nie pomaga, mycie zębów po każdym posiłku też.
Przeziębienie nie wiadomo skąd.
Senność, zmęczenie. Nie mogę podnieść się z łóżka, a padam o 21:00.
Spadek libido... no tego nie trzeba tłumaczyć, a bardzo mnie to dziwi.
Nie mierzyłam jeszcze temperatury ciała.
Miałam ogromną ochotę na słodkie. Wypiłam prawie całą butelkę syropu klonowego, jem lody ponad miarę i kilogramy truskawek.
Nie wiem jak waga, po ciuchach widzę, że mniej.
Bóle podbrzusza, całe twarde..jak przed miesiączką.
Nie chce na razie robić testu, nie będzie on raczej wiarygodny.

Bardzo proszę doświadczone kobietki o porady, wskazówki, pomoc i opinie. Pozdrawiam !
 
reklama
Tak na prawdę to nikt Ci z tych objawów nie powie czy to ciąża czy nie (to jak wrozenie z fusów) a jedynym wyjściem jest zrobinie testu lub zbadanie poziomu b hcg. A takie objawy to może być i zbliżający się okres i ciąża. Pozostaje Ci jeszcze trochę poczekać i zrobić test.
 
Dzień dobry, cześć wszystkim dziewczynom !
Kochane, zdaję sobie sprawę, że tematów o objawach ciąży jest bardzo dużo. Tyle już się naczytałam, że sama nie wiem co mam myśleć, robić, planować. Moja historia przedstawia się tak:

Ostatni okres 8.05.2017
Seks bez zabezpieczenia
Badania okresowe z pracy- w moczu za dużo leukocytów i stan zapalnych dróg rodnych.
Mleczna wydzielina z pochwy od ponad dwóch tygodni
Zawsze przed okresem puchły mi piersi, teraz mam wrażliwe tylko sutki i wyglądają jakby miało z nich zaraz polecieć mleko, strasznie nabrzmiałe.
Mdłości, i nie wiem czy to przez kilka nerwowych sytuacji w życiu, czy o co chodzi...wczoraj nawet wymioty.
Nastrój zmienny- oj tak jeszcze nie było. Płacz o wszystko.
Dziwny posmak w ustach, guma do żucia nie pomaga, mycie zębów po każdym posiłku też.
Przeziębienie nie wiadomo skąd.
Senność, zmęczenie. Nie mogę podnieść się z łóżka, a padam o 21:00.
Spadek libido... no tego nie trzeba tłumaczyć, a bardzo mnie to dziwi.
Nie mierzyłam jeszcze temperatury ciała.
Miałam ogromną ochotę na słodkie. Wypiłam prawie całą butelkę syropu klonowego, jem lody ponad miarę i kilogramy truskawek.
Nie wiem jak waga, po ciuchach widzę, że mniej.
Bóle podbrzusza, całe twarde..jak przed miesiączką.
Nie chce na razie robić testu, nie będzie on raczej wiarygodny.

Bardzo proszę doświadczone kobietki o porady, wskazówki, pomoc i opinie. Pozdrawiam !
Cóż powiedzieć tudzież napisać ...nie mam pojęcia. Skoro Ty nie wiesz czy jesteś w ciąży tym bardziej my nie będziemy tego wiedzieć. Dla potwierdzenia jak sama dobrze wiesz potrzebny jest test z moczu lub badanie z krwi ...tańsza wersja (czekanie na brak okresu). Nikt nic innego Ci nie doradzi, zwyczajnie podajesz objawy subiektywne, które mogą acz nie muszą wskazywać ciąży.
 
Tylko test z krwi da Ci pewność, tak jak napisały dziewczyny. Takie badanie kosztuje ok 30-50 zł, zależy od laboratorium. Wiele z tych "objawów" ,które napisałaś mogą wskazywać na ciąże ale równie dobrze mogą pojawić się z przemęczenia. Nie doszukuj się niczego, żebyś nie nabiła sobie głowy, lepiej być miło zaskoczonym, niż ocierać gorzkie łzy rozczarowania.:)
 
Jak sama napisałaś - naczytałaś się.
A jak się naczytałaś, to 3/4 z objawów sobie wkręcasz.
I co my Ci mamy radzić?
Każda z nas powie to samo - albo test, albo beta, bo jeśli wróżki szukasz, to tu nie znajdziesz.
 
reklama
reklama
Do góry