reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś nie tak z moim dzieckiem ?

I jak to się skończyło pamięta pani jeszcze ? Mam takiego gagadka 15msc jeśli w nocy prześpi ciągiem dwie godziny to jest cud,noce to istny koszmar ,budzi się co 30min drżę się jakby go ze skóry obdzierali nie da się go uspokoić I tak potrafi krzyczeć z 3h , po czym w końcu zaśnie ale kręci się wierci i znowu się wybudza jęczy ciągle. Też mieszkam w bloku i zastanawiam się czy sąsiedzi słyszą te jego krzyki.
ja tylko powiem, ze u mnie na pokladzie prawie 4 latka bez przespanej nocy. Nigdy sie to nie udalo. Pobudek jest kilka co noc. Doskonala higiena snu, rutyna, przebadana neurologicznie… Ot najwyrazniej taki model…
To bardzo trudne, ale czasami po prostu najwyrazniej tak jest…
Ale w wieku 15mieisecy takie pobudki i krzyk, wrazenie ze nie wie gdzie jest i nie ma kontaktu to najpewniej koszmary, bardzo czeste mniej wiecej w tym wieku. U nas dosc szybko minely…
 
reklama
Do góry