reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś nie tak z organizmem po poronieniu ?

Paulinax

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Listopad 2017
Postów
337
Hej,
4.01 miałam robiony zabieg łyżeczkowania w 10 tygodniu obumarlej ciąży.
Obecnie jest taka sytuacja, byłam u mojego lekarza prowadzącego
13.02, wyniki histopatologiczne i wszytko ok .
Zbadał mnie, Wszystko się oczyścilo.
Miałam nadal od czasu tej ciazy torbiel cialka żółtego, ale podobno ma się wchłonąć po 1 @.
Powiedział też, że mam dwa pęcherzyki z czego 1 był największy i niedługo owulacja .
14.02 obfite krwawienie, wiec uznałam to za miesiączkę .
Teraz nie wiem o co chodziło z tymi pęcherzykami, czy one stały się tzw przestarzałe, bo nie pekły?
i pytanie czemu nie pekły?
Badania hormonalne mam ok .
Czy mogła nie wystąpić owulacja i stąd przetrwały pęcherzyk?
Czy one się wchłoną ?
boję się że będę miała problem z zajściem w ciążę :(
 
reklama
Organizm potrzebuje czasu na dojscie do siebie. Ja tez mialam problem z niepekajacymi pęcherzykami po poronieniu. Dopiero jakieś pół roku po poronieniu wszystko wrocilo do normy. Troche to trwalo, moze dlatego, ze ja poronilam w drugim trymestrze. Daj sobie czas z dwa cykle i jak nadal beda sie tworzyć torbiele, to Ci lekarz cos zleci, moze badania hormonow. Poki co, mysle, ze mozesz spokojnie poczekac, az organizm sam dojdzie do siebie.Powodzenia :)
 
Do góry