reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś o sobie:) czyli przedstawiamy się.

reklama
Witamy

f2w3kw7ihyqz70ec.png
 
Cześć :-) Mam 30 lat, 6 lat w związku, mamy prawie 3 letniego synka w maju skończy 3 lata. I czekamy na kolejnego synka mam termin na 29 lipca ale synek prawdopodobnie będzie wcześniej bo będę mieć cc. O drugie maleństwo staraliśmy się od stycznia 2015 w maju się udało ale w 7 tyg poronilam :-( kolejne starania sprawiały że już miałam e sumie wszystkiego dość bo nic nie wychodziło do tego cykl po poronieniu całkiem mi się rozregulowal już sama nie wiedziałam kiedy mam płodne a kiedy nie.. We wrześniu dałam sobie spokój, mąż zabierał mnie na koncerty, drinkowalismy, bawiliśmy się i nagle w listopadzie okazało się że @nie przychodzi a na teście dwie kreseczki :-D. Obecnie 18 tydzień, biorę tabsy na niedoczynność tarczycy bo okazało się że szwankuje.. Czekam teraz na usg za dwa tygodnie mam i podgladne mojego małego lokatora :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry