reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś o sobie:) czyli przedstawiamy się.

julita1212

Szczęśliwa mamusia:) Cudownej dwójeczki :*
Dołączył(a)
16 Grudzień 2008
Postów
17 639
Pomyślałam że jest nas więcej i tu możemy napisać coś o sobie.
Gdzie pracuje jakiś zawód ma wyuczony, co nas interesuje
Coś o rodzinie związku i samej sobie:)
 
reklama
To może ja zacznę?
:)
Mam 31 lat, pracuje od niedawna w typowej pracy biurowej,wiec spokój, wcześniej pracowałam z "ludźmi" wiec stres ogromny i nerwy na wierzchu.
Mam jedną córeczkę i przez 4 lata nawet nie marzyłam o drugim dziecku tak nam dała popalić, chociaż jest przekochana:)
Na Groszka czekaliśmy w sumie 4mc...dopiero jak odpuściliśmy, zmiana pracy mniej stresu i nerwów i się udało.
Z mężem jesteśmy od 11 lat razem:)
Raz jest gorzej raz lepiej ale nikt nie powiedział że życie to mleczna droga.....

Zawsze chciałam pracować w szkole, to takie moje niespełnione marzenie...
 
Witam mam 26 lat. Pracuje w sklepie sieci Real jestem pracownikiem działu tekstylia czyli ciekawa praca dużo noszenia przstawiania i calymagazyn do uporządkowania i inne rzeczy z tym związane. Mam córeczkę po ciężkiej ciąży która w lipcu skończy 6 lat synka który ma prawie 3 lata.O Grodzka staraliśmy się miesiąc złoty strzał po prostu sobie dopuściła co ma być to i tak będzie moje motto tamtych dni. W domu jak to w domu nie zawsze kolorowo ;) a dzieci sobie ustawily mamusie i nie umie sobie poradzić z nimi ;P
 
Jestem Ola w Mikołajki skończę 27 lat. Jestem nauczycielem przedmiotów ekonomicznych. Planuję zmienić pracę po ciazy jeżeli oczywiście będzie ona szczęśliwa:) mamy już synka Daniela z lipca 2014. Wszędzie bo pełno więc ciąża do łatwych należała nie będzie. Od lipca 2011 roku jestem szczęśliwa mężatka. Uważam ze miesiąc lipiec jest dla mnie szczesliwy :) jesteśmy w trakcie budowy naszego wymarzonego domu. Gdy urodzi się drugi maluch i wykonczymy nasz dom będziemy mieli wszystko ;)
 
Jestem Ewelina, mam 23 lata. Obecnie mieszkam "na walizkach" tzn 2 miesiące w Polsce później 3 tygodnie w Norwegii i tak w kółko. W norwegii mieszkam od ponad 4 lat. Mam córeczkę Emilkę, którą urodziłam w Norwegii, więc sentyment do tego kraju zawsze mi pozostanie.
Odkąd urodziłam dziecko nie pracuję i myślę, że nie zmieni się to przez kolejne 3-4 lata. Za rok, może dwa planuję zacząć naukę i w końcu pójść do pracy jak tylko uda się skończyć studia. O drugie dziecko staraliśmy się pół roku, gdy odpuściłam to się udało :-)
Jestem osobą, która lubi ciszę i spokojne życie. Jestem leniwa i trochę wygodna a to pewnie wynika z tego, że jestem najmłodsza z rodzeństwa :-)
 
Hey dziewczyny. Jestem Marysia mam 30 lat i drugiego dzieciaczka w drodze. Mieszkam z mezem w Wiedniu, z racji odleglosci czesto jestem w Polsce. Nie pracuje, wlasnie zaczelam sie doksztalcac, az tu po "pierwszym strzale" sie udalo :tak: jestesmy bardzo szczesliwi ale i zdumieni, ze tak sprawnie poszlo :-)
 
Mam na imię Kamila i 28 lat. Z wykształcenia jestem technikiem żywienia i gospodarstwa domowego (strasznie długi zawód ;p), ale pracuję na produkcji sprzętu części AGD tzn. pracowałam bo obecnie jestem na urlopie wychowawczym. Mam córkę Emilkę, od 4 lat męża i dwie świnki morskie. Tomek śmieje się, że ma 3 baby w domu a on biedaczek jest sam i dlatego teraz chce mieć synka hehe
 
Mam na imię Jola od października zmieniłam kod na 3 z przodu ;) Jestem szczęśliwa mamą 20 miesięcznej Amelci ❤. W związku małżeńskim jestem od przeszło 5 lat, ale z mężem znamy się już 12 lat :)
O Bąbelka staraliśmy się w listopadzie, a okazało się że już w październiku się udało :)
Z zawodu jestem pedagogiem i nauczycielem przedszkolnym i wczesnoszkolnym, ale w zawodzie nigdy nie pracowałam.
Moja pasja jest haft krzyżykowy i tworzenie biżuterii :)
 
reklama
Witajcie dziewczyny :)

Jolcia ja w listopadzie znienilam kod na 3 z przodu ;) taki o prezent na trzydzieche sobie zrobilam ze nam fasolinke w brzuchu ;) (w dniu urodzin zrobilam test) :D
 
Do góry