reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cos pysznego zjadla(by)m.....

anaklim- a mam pytanie co do tej salatki. Czy zamiast szynki mozna wrzucic usmarzona piers z kurczaka? I czy jakies przyprawy sie do niej dodaje?
 
reklama
Aniach - ja myślę, że spokojnie można. Ja myślałam o wędzonym kurczaku. Przypraw nie dodawałam, bo ser słony, cebulki ostre, majonez słony, szynka słona, nie chciałam przesadzić, ale myślę, że jak ktoś ma jakieś ulubione przyprawy do sałatek to można eksperymentować:)
 
Fajna sałatka , robiliśmy taką w liceum i nazywaliśmy ją "wagarowa" albo "dary lodówki" :-)
Anaklim- jakiego mięsa i na co? Grill czy insza inszość?

Fajne nazwy:))))

Sanya - piekarnik i tradycyjne pieczenie wieprzyka. Ja zawsze robiłam marynatę z czosnku, soli, liścia, pieprzu, ziela i odrobiny rozmarynu lub majeranku, ale znudziło mi się już:-(
 
Zrobiłam sałatkę polecaną przez Anaklim:-) Bardzo dobra i naprawde wyszło duzo:) Tylko trzoche ja doprawiłąmpieprzem i solą:-)
 
oo wątek ożyl hehe

Anaklim- ja wieprzka nie jem, ale drzewiej marynowałam w piwie, chrzanie, musztardzie, winie czerwonym.. dzień przed lub przed grillowaniem 1-2 godziny.
Drób lubię marynowany w jogurcie z dodatkiem tamaryndowca, lub z dodatkiem soku pomarańczowego....na grilla to taką bejcę polecam:
Po 5 łyżek miodu i octu winnego, 3 łyżki sosu sojowego i worcester, sok z 1 pomarańczy (najlepiej świeżo wyciśniętej) i 1 łyżka oleju.
bardzo smaczna jest marynata do mięs na grilla z dodatkiem jacka danielsa lub kawy espresso.. pycha:) szczególnie skrzydełka.


Zgłodniałam...:-p
 
reklama
Do góry