reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś sie swieci ?

Magdaa..K123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Sierpień 2018
Postów
184
IMG_20200601_144731.jpg
 
reklama
Nie wiem, który to dzień cyklu czy po czy przed@ . Wiem, że każda czeka by ujrzeć te II kreski ale dziwi mnie fakt poszukiwania się pod światło itp kreski . Po pierwsze dziewczyny robią sobie nadzieję, po drugie potem się okazuje ze za 2 dni @ przyszedl i ze byla biochemiczna ..... nie lepiej zawsze poczekać minimum do terminu @ w tedy czarno na białym kreski juz na tyle widoczne, ze nie trzeba testu rozbierać żeby pod światło cos ujrzeć..... sorrki za ten wpis no ale dorosłe jesteśmy a takich testów już coraz więcej na forum.....
 
reklama
reklama
Do góry