reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

coś z uszkami, wkłada paluszki??

ola652

Mamusia Adrianka!
Rozwiązania
0
witam mamy u nas kolejny kłopot, zastanawiam sie czy mały nie ma zapalenia ucha jednostronnie, oglądałam program ze jak dziecko wkłada paluszki do ucha to właśnie może być zapalenie ucha a u nas mały od jakiś 2 tyg ciągnie sie za uszy wkłada paluchy ze az raz do krwi rozdrapał nie wiem co z tym zrobic a pediatra moj dopiero w srode przyjmuje, czy bolało by go to ucho przy zapaleniu??

reklama

agnsob

Mamusia Kornelki
Rozwiązania
0
Napewno, przy zapapleniu ucho boli :( może to jednak nie zapalenie uszka tylko ząbkowanie. Gdy dziecko ząbkuje często jest tak, że ciągnie się za uszko, gdyż nerwy znajdujące się w dziąsłach odbiegają w kierunku uszu i stąd ten ból. Najlepiej upewnić się u lekarza i to jak najprędzej. Może idź szybciej do innego pediatry. Pozdrawiam

aneta456

kocham i jestem kochana
Rozwiązania
0
U nas ten sam problem od kilku miesięcy,Alunia wiecznie ciągnie i drapie się w ucho a ma już roczek.Byłam z tym u lekarza pani doktor zbadała małą i stwierdziła że wszystko jest OK.Myślę że nie ma się czym martwić ale oczywiście możesz to sprawdzić.

Martynaa

mama Oliwci
Miasto
Savsjo,Szwecja
Rozwiązania
0
U nas od miesiaca to samo.Mala wklada paluszki i drapie sie czasem do krwi,maly strupek sie zrobi,goi sie i znow go rozdrapuje:crazy:u nas tez lekarz stwierdzil ze wszystko ok wiec nie wiem czemu tak robi.

alex3meyer

Matka gagatka
Miasto
Plymouth, UK
Rozwiązania
0
Moj Oliwier kreci sobie w uchu kciukiem jak jest zmeczony.
Tez sie na poczatku balam, ze to jakies zapalenie, ale na pewno uszko by go bolalo gdybym go tam dotykala, a tak nie jest. Jest spokojny, nie marudzi, tylko jak go zmeczenie ogarnia, to trze oczy i kreci kciukiem w uchu...:-D

Kyniol_73

Aktywna w BB
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
Moja mała i siostrzeniec zawsze trą uszko jak są zmęczone. To jest pierwszy objaw zmeczenia...kolejnym obiawem jest juz tarcie oczek. No ale to raczej tarcie a nie jak tu piszą rozdrapywania. Ale rzeczywiście czasami jest to objaw zapalenia ucha ale wiadomo trzeba obserwowac kiedy, bo jak dziecko wyspane i gmera przy uszku to na pewno nie na spanie

miecia

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
u nas to objaw zmeczenia + przy zabkowaniu sie nasila... wtedy jest rozdrapane ucho. pomaga czeste obcinanie pazurkow... i wlasciwie tylko tyle...

ewela23

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
u nas podobnie:) moje córcia pociągała za uszko jak odkryła że je ma i faktycznie przy ząbkowaniu też taki okres miała.

zapalenie ucha objawiało by się bólem gdy naciskasz na wejście do uszka, temperaturą, pogorszeniem apetytu, ogólnym gorszym nastroju.

pozdrawiam i życze zdrówka! oby to tylko ciekawość lub w najgorszym razie zabkowanie ;)

kami83

Zaangażowana w BB
Miasto
mazury
Rozwiązania
0
moja córcia też ciąga sie za uszka, ale poza tym ciąganiem nie ma innych niepokojących objawów, więc za bardzo sie tym nie martwię. Myslę raczej, że to z powodu ząbkowania.

reklama
Rozwiązania
0
u mnie jest tak od kiedy Zuzia skończyła trzy miesiące- ale zauważyłam, że drapie w uszku gdy jest zmęczona albo zasypia przy cycy -wiec tym nie ma co się martwić. często było tez tak, że rozdrapie sobie uszko aż do krwi wiec staram się,żeby zawsze miała bardzo krótkie paznokcie. pozdrawiam.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry