reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cosiki, czyli co śmiesznego zrobiło/ powiedziało ostatnio moje dziecko:)

reklama
'Podrzuciłam' dziś Emi do przyszywanych wujków, wychodząc mówię do Niej: 'mamusia wychodzi, niedługo wróci a Emilka zostanie z wujkami, dobrze?' a Emi na to: 'Ok':szok::-D
 
:laugh2::laugh2::laugh2:

U nas na topie jest teraz wyrzucanie wszystkiego co możliwe do kosza na śmieci. Dziś po godzinie szukania znalazłam tam swój telefon...
 
A ja się zastanawiałam co tak Maję ciągnie do jednej z szuflad w kuchni, mamy tam m.in pudełko na ryż - zaglądam a tak kilka zabawek zachomikowanych :-)
 
W sobotę przeprowadziłam rozmowę z moim synem takiej treści:
Mati: mama, mama
Ja:co synku
M: tata, tata
J:to mama czy tata?
M: mama.... tata
J: mama i tata
M: tak
J:to co ma mama i tata zrobić
M: tam (wskazuje na łazienkę)
J: mama i tata mają iść do łazienki?
M: tak
J: A co tam mamy robić?
M: bam bam
J::confused::-D
mój M. zadowolony, tylko stwierdził, zeby zrobić bam bam w łazience to Mati musi iść spać :-D
 
haha, uśmiałam się:-D
A u nas wrzucanie do kibelka, raz już musiałam wyławiać:eek: Teraz pilnujemy by był zamknięty ZAWSZE!
A wczoraj w lodówce znalazłam magnesy- lisa i pszczółkę oraz kredkę:-D
 
reklama
Wczoraj Tata zrobił Młodej kapiel pełnowannową - czyli nie Jej dmuchanej wanience - w związku z tym miała szerszy zasięg - wannę mam narożną z siedziskiem - i podobno dorwała moją maszynkę jednorazową i chciała sobie nogi golić.... :szok: Zastanawiam się przy jakiej okazji musiała to podpatrzeć.
 
Do góry