reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cosiki, czyli co śmiesznego zrobiło/ powiedziało ostatnio moje dziecko:)

Wczoraj Tata zrobił Młodej kapiel pełnowannową - czyli nie Jej dmuchanej wanience - w związku z tym miała szerszy zasięg - wannę mam narożną z siedziskiem - i podobno dorwała moją maszynkę jednorazową i chciała sobie nogi golić.... :szok: Zastanawiam się przy jakiej okazji musiała to podpatrzeć.

hahaha:-D:-D:-D Młoda Dama pełną gębą
 
reklama
Z dzis rana:
poszłam do łazienki umyć zęby, położyłam sweter na pralce a do pralki wrzuciłam ręczniki do prania, drzwi byly troche uchylone.
Za chwile przybiegł Mati, ściągnął sweter z pralki zapakował go do środka, zamknął drzwiczki, przekrecił pokretło pralki, powciskał jakies guziczki (jak to i ja zwykle robie) cos tam powiedział do siebie i włączył start - dobrze ze pralka z kontaktu wyłączona bo by mi dziecko pranie zrobiło :-)
no i na koniec oczywiscie podstawił miske koło pralki na wyjecie prania :-)
 
:-D

Miesio- ale to do wątku o rozwoju chyba powinnam wpisać- umie rozpakować zmywarkę:szok: Sam wyciąga naczynia i odkłada do szafki- kubki do kubków, talerze do talerzów, miseczki do miseczek. Tylko sztućce i szkalnki, serwis ja muszę odkładać, bo ich miejsce w szufladzie iwitrynce, gdzie jeszcze nie sięga:-) Do tej pory zbił tylko jeden kubek a już kilka rozpakowań za nami( on rozpakowuje a ja nadzoruję:-D)
Do pralki nie sięga ( otwierana od góry) ale pomaga składać suche ubrania. Z mopem i szczotką biega na okrągło, lubi też odkurzać, ciekawe kiedy mu minie;-)
 
Aestima Maja też rozpakowuje ze mną zmywarkę, baaa, nie mam prawa zrobić tego bez Niej :) najpierw wyciągamy wszystkie rzeczy z dolnego koszyka, jak już jest pusty to wsuwa go na miejsce i z górnego wyciągamy wszytskie kubki, jeszcze żaden nie zbity, podaje zawsze wszytsko jednego gatunku, zaczynamy od sztućców, potem talerze i garnki i na końcu kubki i szklanka, a jak się trafi moja szklanka na lat to mówi "kawa" :-)
I jeszcze jedna kuchenna rzecz - jak powiem że śmieci są wyniesione to przybiega do kuchni wyciąga spod zlewu puste wiadro i czeka aż załaduję nowy worek, potem chowa wiadro na miejsca :-)
Pralkę tez ze mną włącza, otwiera i zamyka szufladkę na proszek i płyn, pomaga wciskać guziki :-)
I ma manię domykania szuflad, drzwi, szafek, wszystkiego co z reguły powinno być zamknięte :-)

A to lubię najbardziej - już nie jestem "mama" a MUSIA zaś Tomek to nie "tata" a TUSIA :-):-):-)
 
Reakcja Miesia na prezenty mikołajkowe ( za każdym wręczaniem a były 3)- cytuję- " łaaaaaaaaaaaał!":-D Nie wiem skąd to wow wytrzasnął, my nie stosujemy:-)
 
Ostatnio ulubione słowo Marysi to pupa. Lubi tez naśladować pierdzioszki, takie na ręce np. I wczoraj ułożyła piękne zdanie: tata pupa ppbr(i tu bardzo sugestywny pierdzioszek. Myślałam ze padne:)
 
reklama
M w łazience, golił głowę/włosy;-)
Emi pyta się gdzie tatuś, więc odpowiadam: 'W łazience, goli się', na co Emi: 'Nogi':-D
 
Do góry