reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cosiki, czyli co śmiesznego zrobiło/ powiedziało ostatnio moje dziecko:)

reklama
to chyba będzie niedługo mój ulubiony wątek! u nas z powodu 'małomówności' Kubiego niewiele takich akcji... ale dziś tata kąpał Kubiego, ja jakoś weszłam na koniec kąpieli, oczywiście pełno wody rozlane, pytam 'a to co?' a Kuba dumny wskazuje na podłogę i krzyczy 'TATA', znaczy się mały kabelek mi rośnie :)
 
kasiawilde :-D:-D

Mati ostatnio podobnie zareagował jak weszłam do pokoju po jego szaleństwach z tatusiem - wszystkie mozliwe zabawki były rozrzucone po całym pokoju, na pytanie kto tak rozrabiał i nabałaganił Mati pokazał paluszkiem na tate, odwrócił sie i uciekł do mnie śmiejąc się :-)
 
i znowu tekst przy usypianiu:-p i akurat znowu obydwoje usypialiśmy, Emi leżała na brzuszku (pupka do góry;-)), wzięła rękę M, położyła na swoich pleckach i powiedziała: 'posi poglaskaj' (proszę pogłaskaj):szok::-D:-D:-D

i ostatnio jeden z ulubionych tekstów Emi: 'dawaj kaśkę' (czyli kaszkę):-p:-)
 
martadelka Emilka jest po prostu bombowa z tym mówieniem :-D
i to chyba najwieksza "gadułka" z czerwcowych dzieciaczków
oj kiedy mój tak bedzie nawijał :sorry2:
 
reklama
Do góry