reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Covid w 36 tygodniu ciąży

Patka98

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Kwiecień 2022
Postów
39
Cześć wszystkim!
Dzisiaj dowiedziałam się że mam pozytywny wynik testu covid. Jestem w 36 tygodniu ciąży, nie szczepiłam się. Objawy to gorączka 37.5 i bol kosci z bolem gardla ale paracetamol pomaga.
Bardzo się boję ze z moim maluszkiem coś się stanie. Co powiecie na ten temat?
 
reklama
Co prawda to było 2 lata temu ale ja też chorowałam na covid w ciąży, dokładnie zachorowałam w 12 tygodniu. Ciąża przebiegła bez powikłań, synek zdrowy :)
 
Ja przeszłam covid w 20 tygodniu. Przez dwa tygodnie dochodziłam do siebie. A maluszek urodził się zdrowy bez żadnych komplikacji ( No chyba że mogę zwalić na covid jego problemy z brzuszkiem). Głowa do góry będzie dobrze. Ja się leczyłam paracetamolem i strasznym w smaku prenalenem. Dużo pij i odpoczywaj.
 
Do góry