reklama

Cóż tam Panie w polityce

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez gaga, 24 Lipiec 2006.

?

Czy popierasz obecny rząd ? Czy obecny prezydent to Twój prezydent ?

1. tak, popieram rząd

głosów: 0
    0,0%
  2. nie, nie popieram rządu

44,8%
  3. tak, popieram prezydenta

głosów: 0
    0,0%
  4. nie, nie popieram prezydenta

51,7%
  5. mam to gdzieś :)

3,4%
  1. gaga

gaga uzależniona

ciekawa jestem jaka jest wasza opinia na temat rządzących tym krajem. Co sądzą ludzie młodzi (i nie tylko) na temat tego co się dzieje.
    Ja powiem na razie tylke dla mnie to był kabaret, a teraz to tragedia i wstyd na scenie politycznej całego świata

2. słowiczek

słowiczek mama pisklaczków

Zgadzam się z tym. To jest jeden wielki wstyd.
    Mój mąż bardzo często podróżuje służbowo za granicę i czego się nasłucha o tym co w Polsce się dzieje, to przechodzi ludzkie pojęcie.

Poprostu, przestałam czytać wiadomości regularnie aby się nie denerwować !!!

3. reklama
  4. gaga

gaga uzależniona

no ja zawsze oglądałam Fkty na TVN ale ostatnio mi się nie chce, te ciągłe przepychanki, no i oczywiście teksty że to PO jest wszystkiemu winna, no wstyd mi że Polacy wybrali takich jajcarzy ;D

5. koteczek

koteczek Majówka 2005

dołanczam sie i mam podobne zdanie da Waszego - zresztą szkoda słów :-[

6. słowiczek

słowiczek mama pisklaczków

Tylko mi powiedz gaga, którzy Polacy wybrali?
    Bo z tego co słyszę to większość ludzi z wyższym wykształceniem i moje otoczenie nie głosowało na tych ludzi co teraz rządzi!!!
    Czyżby większość, która głosowała była taka ślepa, czy wybory zostały spreparowane????

7. gaga

gaga uzależniona

wiecie co, z kim bym nie rozmawiała, czy śledziła sondaże na onecie, to chyba zdecydowana większość jest przeciwko naszym rzadzącym, kto zatem ich wybrał ??? Czyzby klan ojca R. był aż tak ogromny, bo że poszedł w parach do urn to na pewno
    Jeden błąd popwłnili Polacy, nie poszli głosować

8. gaga

gaga uzależniona

słowiczku ja tez już sądziłam że wybory zostały jakos dziwnie zafałszowane, bo po prostu nie wierzę, że jesteśmy tak głupim narodem, i niestety przez pana G. bęziemy jeszcze głupszym, służalczym narodem

9. koteczek

koteczek Majówka 2005

tak to był olbrzymi błąd !!!!!!!!!!!

10. reklama
  11. gaga

gaga uzależniona

ja myślę że głosowanie powinno być obowiązkowe, a jeśli ktoś nie pójdzie to powinny być kary (jak w Belgii - chyba), demokracja, demokracją, ale obowiązek obowiązkiem

12. koteczek

koteczek Majówka 2005

świetny pomysł ;)

Poleć forum