reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CRL

Mamamamam

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Luty 2018
Postów
46
hej! Napisze zwięźle, nie mogę się przestać stresować tą ciąża. Na usg prenatalnym w 12w6d crl było idealne i wskazywało właśnie na 12w6d- 6,3cm. Wczoraj, po 2tygodniach wiek ciąży to14w5d a crl wskazało na 13w5d!!! Czyli 7,6cm. Lekarz nic nie mówił, powiedział ze rośnie wiec spoko a ja nie dopytywałam, dopiero dziś przeglądając zdjęcia to zauważyłam. Któraś ma podobne doświadczenia? Czy niższe crl niż powinno być musi oznaczać jakieś problemy, czy dziecko może to „nadrobić”? Piszczcie proszę, dzięki!
 
reklama
hej! Napisze zwięźle, nie mogę się przestać stresować tą ciąża. Na usg prenatalnym w 12w6d crl było idealne i wskazywało właśnie na 12w6d- 6,3cm. Wczoraj, po 2tygodniach wiek ciąży to14w5d a crl wskazało na 13w5d!!! Czyli 7,6cm. Lekarz nic nie mówił, powiedział ze rośnie wiec spoko a ja nie dopytywałam, dopiero dziś przeglądając zdjęcia to zauważyłam. Któraś ma podobne doświadczenia? Czy niższe crl niż powinno być musi oznaczać jakieś problemy, czy dziecko może to „nadrobić”? Piszczcie proszę, dzięki!
Dziecko rośnie w swoim tempie. Może być drobnym maluchem. Ważne ze rośnie. Moja za to jest o 2 tygodnie większa [emoji23][emoji23]
 
Różnica jest niepokojąca jeśli dzieciątko jest o ponad 2 tyg mniejsze, także mysle, że nie masz się czym martwic, pewnie nadrobi. Wchodzi tu też błąd pomiaru urzadzenia, spokojnie :)
 
Do góry