reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Crp po założeniu szwu okrężnego

jjjjjjjjjj1990

Aktywna w BB
Dołączył(a)
12 Wrzesień 2020
Postów
79
Jeśli był podobny temat to przepraszam, nie znalazłam. Jestem w 29 tygodniu ciąży, 4 tygodnie temu miałam założony szew okrężny że względu na skracająca szyjkę. Dziś byłam zrobić wyniki i zaniepokoił mnie wynik crp - 6,4 a norma do 5. Zastanawiam się czy to może być coś groźnego, jestem po dwóch poronieniach i cała ta ciąża jest na lekach , lekarza mam w piątek. Dodam że w szpitalu przed założeniem szwu crp mieściło się w normie
 
reklama
Jeśli był podobny temat to przepraszam, nie znalazłam. Jestem w 29 tygodniu ciąży, 4 tygodnie temu miałam założony szew okrężny że względu na skracająca szyjkę. Dziś byłam zrobić wyniki i zaniepokoił mnie wynik crp - 6,4 a norma do 5. Zastanawiam się czy to może być coś groźnego, jestem po dwóch poronieniach i cała ta ciąża jest na lekach , lekarza mam w piątek. Dodam że w szpitalu przed założeniem szwu crp mieściło się w normie
To nic złego, nie martw się na crp może mieć wpływ nawet katar :)
 
Ja już panikuję bo boje się żeby znowu nic złego się nie stało. Ogólnie badanie moczu wyszło mi dobrze i morfologia też tylko właśnie to crp mnie zaniepokoiło
Spokojnie nie martw się też takie mi wyszło ostatnio lekarz powiedział że w normie wiem jak to jest. Ja sama ciągle panikuje i ta ciążę przeżywam przez co dłuży się okrutnie🙈
 
Do góry