reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudowne uczucie - ruchy maleństwa

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mam pytanko: czy wasze maleństwa zrobiły się teraz może bardziej aktywne??? Moja córcia tak teraz dokazuje że szok:szok:!!! Jak zacznie jednocześnie machać nóżkami, rączkami i główką to mam wrażenie że mi zaraz coś pęknie, wody popłyną i mała wyskoczy:szok:
Kasia, moja szaleje strasznie zazwyczaj wieczorami, po tych jej harcach, skopaniu mi całego brzucha i szyjki to juz dawno powinnam urodzić, a tu nic......:confused:
 
reklama
hej dziewczyny cieszmy się bo niedługo będzie nam bardzo brakować tych "brzusznych" harców. Przecież to jest piękne NO NIE!
 
Jeju to tylko mój spokojniejszy się zrobił?!:confused:
Aż czasami się boję, że coś jest nie tak! Mi będzie brakowało tych kopniaczków ale z drugiej strony jak patrzę na spodnie sprzed ciąży to już nie mogę się doczekać kiedy je włoże:-)
 
Mój synuś od wczoraj tak wariuje w brzusiu jak by go rozerwać chciał...szczerze mówiąc wcale to nie jest przyjemne..no i skad on ma tyle sił ?? ;-)
 
reklama
Jeju to tylko mój spokojniejszy się zrobił?!:confused:
Aż czasami się boję, że coś jest nie tak!


Moja maleńka też od tygodnia jest taka jakby mniej wyczuwalna a ruchy są takie jakby bardziej ospałe i mam wrażenie że rzadsze- może to przed porodemm się tak wyciszyła :confused: Ale mój lekarz powiedział że wsszytsko jest w porządku i że malństwo po prostu ma mniej miejsca.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry