reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudowne uczucie - ruchy maleństwa

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

MamaOlafa

Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
16 Luty 2005
Postów
423
Miasto
rybnik
Dzisiaj po raz pierwszy poczułam ruchy mojego malutkiego lokatorka, mało tego delikatniutkie pukanie w brzuszek udało sie zaobserwować mojemu mężusiowi i synusiowi Olafkowi,..... :-) , szczerze powiem ,że jestem zaskoczona w poprzedniej ciąży ruchy czułam na początku 16 tygodnia i były delikatniejsze....
 
reklama
ja czuje od ok.3 dni co jakis czas takie jakby delikatne laskotanie w brzuchu, ale zdaje mi sie,ze to jeszcze za wczesnie na ruchy.
 
wydaje mi sie ze na ruchy troche za wczesnie. Ja w pierwszej ciazy poczulam w 16 tc juz porzadne kopniaki.

Ale wczoraj wieczorem jak juz lezelismy w lozku to wzielismy stetoskop i tam gdzie jest dzidzia bylo slychac kopniaczki co jakis czas. Flaczki na pewno to nie byly. Rano to samo bylo slychac.
 
no ja również nic nie czuję i wydaje mi się że to jeszcze za wcześnie. ale to moja pierwsza ciąża więc trudno mi się wypowiadać na ten temat.
 
ja też nic nie czuję :( ale skoro nawet brzuszka mi tak bardzo nie widać, to skąd tu nagle ruchy jakieś poczuję ;)
mam nadzieję, że niebawem się to zmieni :D
 
Ja też na razie nic nie czuję, ważne że na USG widziałam z mężem fikające maleństwo i z tego co zauważyłam będzie bardzo ruchliwe jak troszkę jeszcze podrośnie :happy2:
 
Witam wszystkie obecne i przyszłe mamuśki. Jestem tu dopiero początkująca więc z góry proszę o wyrozumiałość...:zawstydzona/y:
Jutro kończymy z moją dzidzią 15 tydz. i tak naprawdę nie mogę się już doczekać kiedy w końcu zacznie baraszkować:-) Jestem po poronieniu w styczniu tego roku i tak naprawdę cały czas drżę czy wszystko jest w porządku. Dlatego jak już zacznę odczuwać ruchy to mam nadzieję będę wreszcie trochę spokojniejsza...
Pozdrawiam Was wszystkie ciepło i chyba zagoszczę tu na dłużej...:-)
 
Ostatnia edycja:
witaj gemini_bb :))
ja również jestem po poronieniu i tez cały czas martwiłam się czy wszystko jest dobrze... ale doszłam do wniosku, że tym razem musi być dobrze, przestałam się martwić, bo to też niekorzystnie wpływa na Maluszka :( ciesz sie ciążą :) na pewno wszystko będzie dobrze, a na figle, które będziesz czuła jeszcze przyjdzie czas :))
 
reklama
Dzisiaj rano jak lezalam jeszcze w lozku to nagle poczulam cos w dole brzucha tam gdzie dzidzia jest takie pukniecie. Moze to maluszek dal o sobie znac. Wiem ze to wczesnie ale kto wie :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry