reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudowne uczucie - ruchy maleństwa

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ufff, nie jestem sama, znaczy się wszystko w normie :-)

Przyznam, że troszkę mam lęki, bo ostatnie USG miałam w czerwcu i mimo, że lekarz stwierdził, że wszystko ok, to maluch spał. Nie ruszył się nawet jak lekarz próbował go naciskać głowicą, żeby się obrócił, bo nie mógł zmierzyć fałdy karkowej. Wolałabym widzieć malucha jak skacze sobie i pływa, a tak tkwi mi ciągle w głowie, że się nie ruszał. Teraz nie kopie, nie wypina się, brzuch to mi dopiero powolutku zaczyna rosnąć, a następne USG mam robić dopiero w 19 tc już połówkowe... To jeszcze ponad dwa tygodnie...
 
Melulu ja też jeszcze nie czuję ruchów. JAk na razie to jedynie jak u położnej byłam to jak głowicą jeździła po brzuchu szukając serduszka dało sie usłyszeć dziwny dzwiek i ona powiedziała że "Junior" sie chowa i ucieka po brzuchu.
 
Ja też jeszcze nic nie czuję:no: Lekarz mówi, że to naturalne i pierwsze ruchy mogę poczuć dopiero koło 20 tygodnia. Ale ja jestem okropnie niecierpliwa;-)
 
ja też jeszcze maluszka nie czuję, choć czasem rano takie lekkie musnięcie od środka sie pojawia, raczej wątpie żeby to było juz ,,to". W sumie to moja pierwsza ciąża,no i jest jeszcze wczesna- więc sie nie stresuję, choć przyznaję że mocno czekam na te właściwe ruchy... W sumie dzidzior raczej spory (po mężu :) wg usg tydzień starszy niż wg om )- więc może już wkrótce poczuję - tym bardziej że ja drobnej budowy jestem- choc nie wiem czy o ma znaczenie...
 
chyba ma znaczenie :) ja jestem w 18/19 tyg i jeszcze nic nie czuję, ale lekarz mi powiedział, że to pewnie mój tłuszczyk na brzuchu amortyzuje ruchy małego i dlatego jeszcze nic nie czuję :) więc sądzę, że Ty wcześniej coś poczujesz niż ja :D ale jestem cierpliwa, poczekam :)
 
dziewczyny czy to normalne jest czy mam sie martwić. czuję już ruchy wiadomo one sa bardzo delikatne i nie sa regularne bo to za wczesnie ale od wczoraj nic nie czuje zadnego pukniecia. :baffled:
 
reklama
Daga ja tez mam drugi dzien przerwy ale jeszcze sie nie denerwuje. Daj znac jak cie puknie
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry