reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudowne uczucie - ruchy maleństwa

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Moja tez sie wierci codziennie miedzy 4-5 rano kopie mnie z calej sily i budzi:-)to najlepszy budzik jaki w zyciu mialam. A tak nawiasem to chcialabym sie przywitac, jako obserwator jestem na forum juz od poczatku ciazy,a teraz w koncu chcialabym z wami troche pogadac.Jestem w 25 tygodniu ciazy.:-)
 
reklama
Anika5555, witaj! Miło, że do Nas dołączyłaś:-) Czy wiesz już kto rośnie Ci w brzuszku, synuś czy córcia??

 
czesc dziewczynki, to jest pierwsze forum na ktorym uczestnicze, wiec wybaczcie.:zawstydzona/y:jak na razie to nic pewnego,[podobno za duzo sie rusza]:-D ale prawdopodobnie dziewczynka.
 
witaj anika ;-)
heh, Wy już narzekacie, że wasze maleństwa ciągle sie ruszają, spać Wam nie daje itp, a ja jak tylko poczuje moja małą to od razu rogal mam na twarzy - jak na razie nie czuję jej jakoś bardzo często - to znaczy czuję codziennie, ale nie cały czas, więc jak już ja poczuję to mam wielką radochę - tym bardziej, że ja chyba najpóźniej zaczęłam czuć swoje dziecko :zawstydzona/y::sorry2:
 
Ja tam nie narzekam na kopiniaczki to cudowne uczucie... ale dzisiaj moja mała zrobiła mi pobudkę o 5 rano i już nie mogłam usnąc teraz dopiero gdy zjadłam mała lula;)
 
Moja dziewunia jest "nocnym markiem", dziś nie spałam pomiedzy 24.00 a 2 w nocy, bo takie rozrabiaki były!!! W dzień rzadko mnie tak kopie łobuzica!!!!
A na domiar wszystkiego, musiałąm rano wstać o 6.00 na badania, ledwo się zwlekłam z wyrka....ale pewnie zaraz sobie odeśpię!!!
Te łobuziaki powoli przyzwyczajają nas chyba do niespania!
 
A ja od przedwczoraj mam nową jakość - zabawy interaktywne. Moja Mała jeszcze nie kopie tak mocno, żeby mnie budzić w nocy, ale rano i wieczorem, jak się położę i sobie odpoczywam, to robi sobie salę gimnastyczną. I wtedy mogę się z nią bawić - jak postukam się ręką z prawej strony brzucha, to Mała odkopuje po prawej, jak stuknę z lewej - kopie z lewej! Ona naprawdę reaguje! :-) To dopiero jest genialne uczucie!!! :-D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry