reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

"Cudowne" zapłodnienie czyli nietypowe zapłodnienia

merlinka

Zaciekawiona BB
Witajcie przyszłe mamy oraz mamy,

Mam kilka pytań do was.

20 dzień cyklu. Cykle 31-32 dniowe. Chłopak dotyka swojego penisa na którym jest niewielka ilość śluzu po czym umieszcza ten palec w pochwie. Wykonuje pieszczoty palcami.
Poszłam do ginekologa on powiedział że tak można zajść w ciążę po czym wypisał mi tabletkę PO.

I teraz pytanie czy była słuszność brania takiej tabletki.CZy rzeczywiście mogło przez takie coś dojść do zapłodnienia. I wreszcie znacie jakieś nietypowe zapłodnienia...w sensie że aż trudno uwierzyć a jednak.

Dziękuję i liczę na szczere odpowiedzi.

reklama

Loree

Fanka BB :)
Szczera odpowiedź jest taka- nie wierzę w takie zapłodnienie. A ty jesli nie chcesz być w ciąży to niech ci facet nie gmera gdzie nie trzeba łapami , tylko lepiej niech gumkę sobie założy. Koniec szczerej odpowiedzi.

merlinka

Zaciekawiona BB
O historii z basenem słyszałam. I oczywiście w to nie wierzę-ta dziewczyna musiała współżyć a co jeśli zamiast tego preejakulatu było kropelkowanie to też można tak zajść w ciążę?

NeSSi

Moderatorka
Członek załogi
A tak przy okazji, następnym razem jak się bawisz z facetem rączkami, to prędzej jakiejś bakteriozy dostaniesz niż w ciążę zajdziesz .............

Tak się boisz ciąży a spytałaś chociaż czy chłopak łapska umył po sikaniu ?

merlinka

Zaciekawiona BB
No mam jakieś upławy i idę do ginekologa....w czwartek
Ale pytam czy zapłodnienie było możliwe w tym przypadku.

reklama

merlinka

Zaciekawiona BB
Nie, i nie mam zamiaru...bo tutaj na tym forum są mamy i przyszłe mamy to one wiedzą chyba jak się starają o dziecko czy trudno czy łatwo zajść w ciążę.

Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
K Cudowne dwie kreseczki. Staramy się 19
K Cudowne 18 miesięcy naszych pociech. Rozwój i zabawy 2
MamaOlafa Cudowne uczucie - ruchy maleństwa Archiwum mam styczniowych 788
Sandra9827 Zapłodnienie Potrzebuję porady 16
K Zapłodnienie - pierwsze objawy Potrzebuję porady 10
Paola5656 Zapłodnienie Ciąża, poród, połóg 7
Justi1234 Zapłodnienie po ciąży biochemicznej. Staramy się 15
Majcia1007 Czy możliwe że jestem w ciąży ? Staramy się 61
K Czy można obliczyć datę poczęcia dziecka? Potrzebuję porady 4
F Niedoczynność tarczycy a ciąża. Staramy się 16
M Zapłodnienie Potrzebuję porady 13
M Czy mogło dojść do zapłodnienia? Potrzebuję porady 2
B Moje ciało chce zajść w ciążę. Potrzebuję porady 6
N Pierwsze objawy po zapłodnieniu. Potrzebuję porady 95
M okres a zapłodnienie? Potrzebuję porady 2
G Czy jestem w ciąży ? Potrzebuję porady 15
P Czy możliwe jest zapłodnienie w ten sposób? Potrzebuję porady 21
C Rozwianie wątpliwości Staramy się 2
K Czy w takiej sytuacji jest możliwe zapłodnienie? Potrzebuję porady 35
X Czy to może być ciąża? Mam się czym martwić? Ciąża, poród, połóg 14
D Zapłodnienie na tydzień przed spodziewaną miesiaczką Ciąża, poród, połóg 6
aniaslu Lista obecności, czyli kto , gdzie jest :) 21 dni - zaopiekuj się sobą 2
KasiaKar Wyprawka - czyli zakupowe szaleństwo Styczniowe mamy 2021 63
annamariam Cukrzyca, czyli zgromadzenie słodkich mam Czerwcówczki 2020 1380
annamariam Cukrzyca, czyli zgromadzenie słodkich mam Czerwcówczki 2020 0
aniaslu 365 dni, czyli naprawdę o tym marzą kobiety? Pytanie tygodnia 22
aniaslu Mamy działamy, czyli zaczynamy :) Mamy działamy. III Edycja 289
Paulina_1982 Diagnostyka niepłodności - czyli jakie badania wykonać Staramy się 3
aniaslu Poradnik świąteczny, czyli kupujemy zabawki! Co warto wiedzieć? Temat tygodnia 0
B "Wyluzuj się" - czyli jak zajść w ciążę z "wścieklizną macicy" Staramy się 87
aniaslu Zabawy paluszkowe, czyli jak wesprzeć rozwój niemowlaka i starszaka Temat tygodnia 0
aniaslu Bycie samotną mamą, czyli rozmowa o samodzielności, niepewności i poczuciu mocy Temat tygodnia 0
aniaslu Zabawki za zero złotych, czyli najfajniejsze pomysły na wspólne zabawy Potrzebuję porady 7
Anita1990 Marcówki wizytują - czyli co słychać u naszych fasolek:) Marcowe mamy 2020 18
MamaT Wyprawka czyli szaleństwo na zakupach Grudniowe mamusie 2019 662
Silje1008 Wyprawka dla Naszych maluchów:) czyli co polecamy :) Czerwcowe mamy 2019 59
J Hcg-czyli odgrzewane kotlety jak co miesiąc Staramy się 5
martoosia04 The Baby Dust Method - czyli zaplanujmy płeć naszego dziecka Staramy się 51
Megi86 Must have, czyli sprawdzone artykuły dla dzieci i niemowląt :) Lutowe mamy 2019 32
L Co z tymi wynikami beta HCG - czyli dużo pytań a mało odpowiedzi Potrzebuję porady 14
Maja Raczkowska Świąteczne dylematy alergika czyli jaką choinkę wybrać? Forum produktowe HB Nawilżacze i Oczyszczacze 12
Minimousedot High need baby czyli wyjatkowe i wymagajace Potrzebuję porady 300
joabab Dbamy o siebie i swoje brzuszki - czyli zdrowo się najadamy Kwietniowe mamy 2018 19
K Coś nie tak, czyli proszę o pomoc ! Ciąża, poród, połóg 8
karotka00 Październikówki gotują !! Czyli kulinaria i przepisy ;) Dzieci urodzone w październiku 2017 58
aga_k_m Przepisownik, czyli nasze pomysły na ... Dzieci urodzone w lipcu 2017 118
PanaKotka Na czym śpią użytkownicy BB czyli w poszukiwaniu materaca... Potrzebuję porady 1
bonusowa Chustujemy - czyli alternatywa dla wózka Dzieci urodzone w grudniu 2016 77
eveee Słodkie marcowe mamusie, czyli cukrzyca ciężarnych Dzieci urodzone w marcu 2017 121
didi133 Jak na huśtawce czyli, humorki ciążowe Dzieci urodzone w grudniu 2016 11