reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Cudowne" zapłodnienie czyli nietypowe zapłodnienia

A jak Ty jesteś z tych .............. szybko zachodzących ? i byle ręka wystarczy to co wtedy ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
tego nie wiem.

Pytam tylko czy była taka możliwość w nakreślonej przezemnie sytuacji. I zapytałam o nietypowe "zaciążenia"/
 
Dlatego ponieważ się naczytałam że te tabletki uniemożliwiają implantację komórki...zapłodnionej oczywiście.

I teraz zastanawiam się czy mogło faktycznie do tego zapłodnienia dojść. (ogólnie)


A tu na forum jest pani która zaszłą w ciążę "z palca" ale ona cała spermę umieściła w pochwie jest ten temat i bodajże zajmuje 11 stron.
 
reklama
Do góry