reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Cudowne" zapłodnienie czyli nietypowe zapłodnienia

reklama
Wy się śmiejecie...ale mnie nie jest do śmiechu... bo taka tabletka to burza hormonów i spustoszenie dla organizmu.

A co do tego że ojciec biały matka biała dziecko czarne...owszem jest to możliwe...ale będzie to mulat jeśli uprzednio ta pani współżyła z murzynem ...z reszta plemniki mają zdolność też do tego żeby niszczyć plemniki "wroga" czyli z nie swojego plemiona....
 
zmień ginekologa..
JESTEM ZA ;)
A co do tego że ojciec biały matka biała dziecko czarne...owszem jest to możliwe...ale będzie to mulat jeśli uprzednio ta pani współżyła z murzynem ...z reszta plemniki mają zdolność też do tego żeby niszczyć plemniki "wroga" czyli z nie swojego plemiona....
wiesz pierwsze słysze ze plemniki maja plemiona :D i ze jedne plemniki niszcza drugie plemniki ehh, Ty udajesz czy piszesz to na serio?
 
Z tymi plemionami to oczywiście przenośnia a chodziło mi o to ...że
Jak kobieta współżyje w ciągu 2 dni z dwoma mężczyznami to plemniki z tego nesienia innego mężczyzny będą rywalizować ze sobą...niektóre będą utrudniały drogę innym niszcząc się wzajemnie...
 
reklama
Nie pogryzą się ....tylko będą między sobą rywalizować.

Bardzo śmieszne.:shocked2: Przecież wiem jak zbudowany jest plemnik nie róbcie ze mnie debila :(.
 
Do góry