reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Cudowne" zapłodnienie czyli nietypowe zapłodnienia

A tak a propo to ogladałyscie odcinek sędziny anny marii wesołowskiej,jak było ze dziewczyna sama sie zaplodniła uprawiajac seks oralny? On jej skonczyl w ustach ona wyszla do wc niby wypluć,a zamiast wypluć to się tym zapłodniła wkładając sobie tą sperme do pochwy.Ja sie nie dziwie,ze takie pytaia tutaj co po niektórzy zadają jak takie rzeczy w tv puszczaja i to przed 23.
ciekawe kto wymyslil ten scenariusz, mam jeden typ haha
 
reklama
No to zdziwko bo pan ginekolog miał 1 taki przypadek. 20 letni staż pracy ale bardzo nie chce mi się w to wierzyć.
 
tak zajście w ciążę przy takich zabawach jest możliwe, a twoja niewiedza jest niestety wynikiem twojej niedojrzałości do jakiego kolwiek życia sexualnego.
 
O Jezuuuuuuuuu.....merlinka ile ty masz lat?????????To chyba temat typu ''włóżyłam sobie parówkę i nie umiem wyciągnąć proszę o pomoc''.
 
Kobieto jesteś nienormalna!
Najpierw łykasz tabletkę a potem chcesz rozmawiać z kobietami w ciąży jak to jest być w stanie błogosławionym? A ***** cię to obchodzi!
 
Loree po pierwsze nie ubliżaj mi.

Po drugie lekarz ginekolog nie powiedział mi o działaniu tej tabletki.

Każdy ma prawo wypowiadać się na forum-pozatym kto pyta nie błądzi.:-(
 
Loree po pierwsze nie ubliżaj mi.

Po drugie lekarz ginekolog nie powiedział mi o działaniu tej tabletki.

Każdy ma prawo wypowiadać się na forum-pozatym kto pyta nie błądzi.:-(

Nie powiedział ci nic o tej tabletce? A ty nie wiedziałas co łykasz? Szkoda z tobą gadać.
 
reklama
Do góry