reklama

"Cudowne" zapłodnienie czyli nietypowe zapłodnienia

macy

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Merlinka, bez obrazy, ale sama się prosisz. Piszesz, że wzięłaś tabletkę po, a nie wiedziałaś, co to jest. Nawet jeśli lekarz Ci tego nie wyjaśnił, to chyba do każdego leku jest dołączona ulotka, która nie służy obciążeniu pudełka, żeby nie odleciało, tylko zawsze warto ją przeczytać!

reklama

dib2

Mama Sary - 06.12.2008r.
Miasto
powiat mikołowski
Rozwiązania
0
Powiem tak - miałam 15 lat i też wierzyłam w takie bajki, tylko że ja miałam pecha bo nie miałam neta i nie miałam się kogo zapytać. Ty możesz zapytać a to nie głupota tylko twoje prawo. Nie wiedza o pewnych rzeczach to nic strasznego tylko zanim zaczyna sie pewnien okres w życiu powinno sie do tego dobrze przygotować ( wizyta PRZED u lekarza tabletki itp) Teoretycznie idzie zajść w ten sposób w ciąże ale praktycznie masz większą szanse traficz w totka milion 3 soboty podrząd. Co do wcześniejszego to stosunek przerywany to nie metoda antykoncepcyjna tylko dbanie o higiene - ale owszem idzie zajść w ten sposób w ciąże bo plemniki wydzielają się nie tylko podczas erekcji ale i przez cały stosunek.
merlinka mam nadzieje że co niektóre osoby nie zniechęcą cię do pytania bo pytać zawsze można. Nie ma złych pytań są tylko złe odpowiedzi.

merlinka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dziękuję bardzo za wyrozumiałość i odpowiedź.

Teraz będę spać spokojnie.:zawstydzona/y:

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry