reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Cudowne" zapłodnienie czyli nietypowe zapłodnienia

merlinka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Sierpień 2009
Postów
30
Witajcie przyszłe mamy oraz mamy,

Mam kilka pytań do was.

20 dzień cyklu. Cykle 31-32 dniowe. Chłopak dotyka swojego penisa na którym jest niewielka ilość śluzu po czym umieszcza ten palec w pochwie. Wykonuje pieszczoty palcami.
Poszłam do ginekologa on powiedział że tak można zajść w ciążę po czym wypisał mi tabletkę PO.

I teraz pytanie czy była słuszność brania takiej tabletki.CZy rzeczywiście mogło przez takie coś dojść do zapłodnienia. I wreszcie znacie jakieś nietypowe zapłodnienia...w sensie że aż trudno uwierzyć a jednak.

Dziękuję i liczę na szczere odpowiedzi.
 
reklama
Szczera odpowiedź jest taka- nie wierzę w takie zapłodnienie. A ty jesli nie chcesz być w ciąży to niech ci facet nie gmera gdzie nie trzeba łapami , tylko lepiej niech gumkę sobie założy. Koniec szczerej odpowiedzi.
 
O historii z basenem słyszałam. I oczywiście w to nie wierzę-ta dziewczyna musiała współżyć a co jeśli zamiast tego preejakulatu było kropelkowanie to też można tak zajść w ciążę?
 
A tak przy okazji, następnym razem jak się bawisz z facetem rączkami, to prędzej jakiejś bakteriozy dostaniesz niż w ciążę zajdziesz .............

Tak się boisz ciąży a spytałaś chociaż czy chłopak łapska umył po sikaniu ?
 
No mam jakieś upławy i idę do ginekologa....w czwartek
Ale pytam czy zapłodnienie było możliwe w tym przypadku.
 
reklama
Nie, i nie mam zamiaru...bo tutaj na tym forum są mamy i przyszłe mamy to one wiedzą chyba jak się starają o dziecko czy trudno czy łatwo zajść w ciążę.
 
Do góry