reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukierek albo psikus wyśle cię do więzienia?

aniaslu

red. nacz. babyboom.pl, psycholog, admin
Członek załogi
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2004
Postów
3 644
Miasto
Warszawa
Wczorajsza historia teściowej i imienia dla dziecka wydawała mi się wybitnie absurdalna, ale... okazało się, że jestem osobą z małą wyobraźnią. Bo czy wiesz, że Sejm zajmie się petycją piętnującą świętowanie Halloween?🤔

❗️Proponowane zapisy:

Kto w dniu 31 października danego roku kalendarzowego przebiera się za straszną postać, w szczególności za kościotrupa, czarownicę, wampira, diabła lub inną kojarzącą się z piekłem istotę, podlega karze ograniczenia wolności lub aresztu na okres nie krótszy od 15 dni” – tak brzmi pierwszy artykuł projektu ustawy o wspieraniu tradycji narodowych RP.

„Kto w dniu 31 października chodzi i puka po mieszkaniach, prosząc o cukierki, lub ostrzegając przed popełnieniem złośliwego żartu – podlega karze grzywny w wysokości co najmniej 500 złotych lub karze ograniczenia wolności”.
Naprawdę nie ma ważniejszych tematów?🤔👻
 
reklama
Rozwiązanie
Może źle to ujęłam. Nie są to może pierdoły ale jednak nie jest to najważniejszy problem współczesnej Polski. Największym problemem jest kiepski stan gospodarki oraz duże obciążenie pracowników. Stanowia jednak zasłonę dymna.
Są ważniejsze tematy, tylko je się załatwia pod stołem, bez mediów i niespecjalnie rozdmuchując. A takie bzdury, pierdoły nie z tej ziemi specjalnie puszcza się w eter, żebyśmy mieli się na czym skupić i nie interesowali się specjalnie co dzieje się w sprawach znacznie ważniejszych.
Na serio myślałam, że to taki żart (nawet niczego sobie), ale jeśli informacja nie pojawia się z ramienia aszdziennik to znaczy, że to jednak nie żart i nie wiem czy się śmiać czy płakać.
 
Wczorajsza historia teściowej i imienia dla dziecka wydawała mi się wybitnie absurdalna, ale... okazało się, że jestem osobą z małą wyobraźnią. Bo czy wiesz, że Sejm zajmie się petycją piętnującą świętowanie Halloween?[emoji848]

[emoji779]️Proponowane zapisy:

Kto w dniu 31 października danego roku kalendarzowego przebiera się za straszną postać, w szczególności za kościotrupa, czarownicę, wampira, diabła lub inną kojarzącą się z piekłem istotę, podlega karze ograniczenia wolności lub aresztu na okres nie krótszy od 15 dni” – tak brzmi pierwszy artykuł projektu ustawy o wspieraniu tradycji narodowych RP.

„Kto w dniu 31 października chodzi i puka po mieszkaniach, prosząc o cukierki, lub ostrzegając przed popełnieniem złośliwego żartu – podlega karze grzywny w wysokości co najmniej 500 złotych lub karze ograniczenia wolności”.
Naprawdę nie ma ważniejszych tematów?[emoji848][emoji317]
Cofamy się lekko mówiąc....niedługo domniemane "czarownice" Zaczną palić na stosie pod Pałacem Kultury i Nauki
 
To projekt przysłany przez obywatela. Nie pomysł polityków. I teraz pytanie- czy się cieszyć, ze pochyla się sejm nad petycją podobno jednej osoby, czy jednak to przesada. Ja np. wolałabym, żeby Zaduszki były w maju. Pięknie, ciepło i mniejsza szansa na zachorowanie na jakiś syf. Długo jest jasno. Itd. 🤔 może napiszę.
 
To projekt przysłany przez obywatela. Nie pomysł polityków. I teraz pytanie- czy się cieszyć, ze pochyla się sejm nad petycją podobno jednej osoby, czy jednak to przesada. Ja np. wolałabym, żeby Zaduszki były w maju. Pięknie, ciepło i mniejsza szansa na zachorowanie na jakiś syf. Długo jest jasno. Itd. [emoji848] może napiszę.
:) A rozumiem teraz, też nie za bardzo oglądam wiadomości ostatnio-wstyd się przyznać.

Może Boże Narodzenie przełożyć na styczeń/luty bo w grudniu już zwykle śnieg się nie pojawia... ;)

Nie no myślę, że to nie przejdzie :D
 
To projekt przysłany przez obywatela. Nie pomysł polityków. I teraz pytanie- czy się cieszyć, ze pochyla się sejm nad petycją podobno jednej osoby, czy jednak to przesada. Ja np. wolałabym, żeby Zaduszki były w maju. Pięknie, ciepło i mniejsza szansa na zachorowanie na jakiś syf. Długo jest jasno. Itd. 🤔 może napiszę.
Nie ma szans, żeby petycja jednej osoby trafiła pod obrady sejmu. Niestety, musiało się pod nią podpisać 100tys obywateli. Taki mamy ciemnogród 😌
Podjąć pracę nad nią muszą, bo takie jest prawo. Ale na moje, to nawet PiS to oleje 😂
 
reklama
Nie ma szans, żeby petycja jednej osoby trafiła pod obrady sejmu. Niestety, musiało się pod nią podpisać 100tys obywateli. Taki mamy ciemnogród 😌
Podjąć pracę nad nią muszą, bo takie jest prawo. Ale na moje, to nawet PiS to oleje 😂
Pamiętam jak w 2014 roku Komisja Praw Człowieka musiała się pochylić nad petycją z pomysłem wprowadzenia do kodeksu karnego obcięcia genitaliów jako karę dla sprawców przemocy seksualnej🤔... no i oczywiście nad petycją o udostępnienie każdemu więźniowi internetu szerokopasmowego.
Ja to myślę że niektórym to baaardzo się nudzi.
 
reklama
To projekt przysłany przez obywatela. Nie pomysł polityków. I teraz pytanie- czy się cieszyć, ze pochyla się sejm nad petycją podobno jednej osoby, czy jednak to przesada. Ja np. wolałabym, żeby Zaduszki były w maju. Pięknie, ciepło i mniejsza szansa na zachorowanie na jakiś syf. Długo jest jasno. Itd. 🤔 może napiszę.
Ciekawe jak by przesłać prośbę o dofinansowanie do in-vitro, może by się zajęli konkretnymi sprawami..
 
Do góry