reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Mi cukier po posiłkach skacze od 110 do 145 ;/
Dzisiaj zjadłam obiad i skusiłam się od razu na ptasie mleczko i miałam 110
 
reklama
ja po obiedzie dziś miałam 93- zobaczymy co bedzie po kolacji. a mowicie dziewczyny, ze kisiel mozna jeść- ile?? to może na druga kolację skusze się.a budyń??
 
Witam wszystkie przyszłe mamy!.Jestem studentką położnictwa i zbieram materiały do pracy magisterskiej na temat,jakości życia kobiety ciężarnej z cukrzycą. Dlatego zwracam się do Pań zogromną prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety. W szpitalach w moim mieścienie jestem w stanie zebrać wystarczającej ilości ankiet do przeprowadzenia badań,dlatego bardzo liczę na Pań pomoc.
Z górydziękuję za poświęcony mi czas i każdą wypełnioną ankietę. Wszystkim słodkimmamom życzę mnóstwo zdrowia, spokojnego ukończenia ciąży i samych radości :-)
 
hej
Pyska ja dzis po obiedzie tez zjadlam ptasie mleczko i cukier mialam rewelacja. wiec na podwieczorek zamiast owoca tez ptasie mleczko. na kolacje dwie chude kanapeczki i cukier 173!!!!!!! to sie urządzilam
w tej broszurce od agnieszki bylo o tym opóźnionym dzialaniu niektroych produktow... generalnie ju slodkiego nie tkne. zle sie czuje.jak zjadlam te 2 kanapki to czulam sie jakbym zjadla wielkiego kebaba.
 
Syla ale ja myślę że to nie ptasie mleczko miało wpływ na ten cukier po kolacji bo słodycze przeważnie bardzo szybko podnoszą cukier i bardzo szybko cukier po nich spada. Bo np po frytkach czy plackach ziemniaczanych cukier po godzinie ok ale po dwóch już nie, dlatego powinno się unikać rzeczy smażonych
 
reklama
Do góry