reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Co do tych Waszych chętek na czekoladę to mi lekarz mówił, że od czasu do czasu nie zaszkodzi i 4 kostki to 1 ww (o ile dobrze pamiętam). Ja czasami biorę sobię gorzką.
Idę szykować się na wyjazd do lekarzy. Powodzenia dziś z cukrami. Mi wyskoczyła rano duża ilość ketonów i kurcze nie wiem skąd :crazy::crazy:
 
reklama
czesc z rana.
ja juz od 6 na nogach bo córcia pospac to nie da!

dzis na czczo piekny cukier 96!! szok. podnioslam sobie baze na noc i juz lepiej:-)

zobaczymy co bedzie po sniadaniu. zastosowalam sie do tabelki i tak
3 ww - 2 kromki chleba
3 porcje bialkowo tluszczowe= 1 plaster sera( pol plastra to jedna porcja) plus 1 plaster piersi z kurczaka
2 porcje tluszczowe czyli margaryna do smarowania chleba.
no i insulina..
 
Byłam wczoraj u mojego gina...mówię wam jaki to jest zarąbisty gościu- wizyty u niego to sama przyjemność...a zwlaszcza że ma poczucie humoru to jeszcze przystojny....:) mówił żebym jeszcze 2 tygodnie bardziej uważala, bo nadal naciska na szyjkę dzidzior...już wczoraj kupiłam sobie wyprawkę dla mnie do szpitala...i jakoś psychicznie nie mogę pojąć że to już...
A cukry przez ostatnie 3 dni nawet ok...Ciekawe co tam ze Smutną Lalą????
 
no wlasnie cos milczy! moze urodzila..

Marta no jeszcze 2 tygodnie i masz ciążę donoszoną.zazdroszczę.

po sniadaniu mialam cukier 126.. eh
 
mnie ostatnio coś na czczo te cukry są bardzo różne, mam i 63 i 97-różnica sporawa, nie?
a ostatni posiłek mam ok.20:00 no i nocna insulina
 
Karenka musisz zjesc pozniej ostatni posilek okolo 22. dlatego masz taki niski cukier. mi kazala jesc o 22.30 ale dla mnie to masakra jakas.
 
anet według mnie to idealnie.
ja mam po 120-130. i jest beznadziejnie ale nie moze byc ponizej 60. jakbys miala w nocy ponizej 60 to trzeba sie napic soku.tak robily babki w szpitalu z tą cukrzycą nieciążową.

ja wlasnie zjadlam kolacje i ciekawa jestem wyniku.podnioslam o 1 j. insulinę.
 
reklama
hej babeczki byłam dzisiaj na oddziale patologi ciaży bo gin chciał mi porobić dokładne wyniki i wszystko jest super cholestazy nie mam na szczęście z maleństwem też wszystko ok
 
Do góry