reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Cornellka może faktycznie to ten kryzys jak piszesz, ale ciągle mam gdzieś w środku nadzieję, że się unormuje;) Nadzieja umiera ostatnia:D

Diuśka to razem wizytujemy;) Ja dopiero na 21 jade... A też się zastanawiałam jak to jest przy karmieniu piersią i jak bardzo restrykcyjna jest wtedy dieta;) Muszę poczytać jeszcze:)

Gosik wynik super jak po ciastku, zazdroszczę!:D I napisz nam co to za cudo koniecznie!

Aga ponoć u większości mija ta cukrzyca, tylko trzeba się pilnować, bo skłonność zostaje na całe życie już - oby nam odpuściła...
 
dziewczyny ja juz troche o tym jedzeniu podczas karmienia piersia czytalam, i rozmwaiwalam z kilkoma osobami i jak zwykle opini to mnostwo... co do slodkiego to wiadomo ze przesadzac sie nie powinno, ale to ogolem jak ze wszystkim podczas karmienia czy nawet ciazy, ale jak sie czasem cos zje slodkiego to raczej to nie zaszkodzi ( tak mi sie wydaje) a przede wszystkim powinno sie patrzec jak dziecko bedzie reagowac na to co jemy...
wiadomo ze pierwsze tyg. to nalezy uwazac badziej
 
Dziewczyny nie na już czegoś takiego jak dieta przy karmieniu piersią. Je się wszystko i obserwuje. Jedyne co to wzdymające ostrożnie. A tak to owoce, warzywa każde.
 
wczoraj odwiedzilam diabetologa, powiedzial ze te pojedyncze skoki to nic takiego no i ze niektore rzeczy faktycznie moga przedluzac wchlanianie weglowodanow, ale raczej u mnie to nie w tym byla rzecz, zeby obiad wplywal na pozniejsze posilki

Ehh ja sama juz nie wiem, skoki niby nie wysoki ale mi sie zdarzaja po 120 pare, a niby nic takiego nie jem... zwariowac idzie...chyba znowu musze zaczac chleb na kawalki dzielic mniejsze... :-(
 
Witajcie dziewczyny.
Aga jak diabetolog mówi ze oki to się nie stresuj. Będzie Dobrze.
U mnie odpukać chyba ten 32 tydz nie przyniesie żadnych skoków narazie nic takiego nie obserwuje.
 
Katagorka no i oby tak dalej :) Ty to masz dobrze :-)
postaram sie nie martwic ale i uwazniej dzielic porcje zeby unikac nawet tych malych skokow

Aylin co racja to racja, wiadomo ze zadna sie nie bedzie bigosem objadac karmiac piersia, ale tez bez przesady z jakas dieta konkretna, tez mi sie wydaje ze warto probowac i patrzec jak dziecko reaguje, no i przez pierwsze tyg faktycznie troche bardziej uwazac, ale nie rezygnowac ze wszystkiego od razu
 
Aga wydaje mi się ze u mnie to chyba łagodna postać tej cukrzycy. Np dziś po obiedzie 87 poprostu masakra. Zupa pieczarkowa z Ryżem i łyżka śmietany ziemniaki z filetem w foli z serem żółtym i sałatka
 
reklama
Aga ja córkę rodzilam w kwietniu. Za rada położnej środowiskowej jadlam jak przed porodem czyli truskawki, czereśnie wszystkie owoce po kolei jak sie pojawiały. Mloda zdrowa bez alergii. Podobno im bardziej sie cuduje tym większe problemy potem
 
Do góry