reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Ja na 2 sniadanie zjadlam dwie kromki chleba zytniego,jajko gotowane,ogorek i kiwi. i mialam 88.
Na obiad robie wlasnie zupe ogorkowa, kurczaka, kasze,i salate z ogorkiem,pomidorem i sosem.
 
Diuska no ja do niedawna mogłam Max jedna kromkę zjeść na raz bo więcej to cukier ponad 140 nawet...
Mi akurat po ziemniakach wywala mocno a na początku mogłam, pewnie to wszystko przez te hormony [emoji14]
Ja mierzylam cukier po tej białej bułce i o dziwo był dobry :) ale mi po niczym białym nie wywala tylko szybko głodna się robię bo to takie puste kalorie są pewnie.
 
Dziewczyny u mnie diabetolog kazała kaloryczność ustawić na 2200-2300 i niżej nie schodzić absolutnie... To i tego się trzymam... WW nie kazała przeliczać, tylko dostałam tabele z indeksami glikemicznymi i zgodnie z tym mam jeść;) Ketonów też nie kazała sprawdzać, bo jeżeli nie będę się głodzić, będę dostarczać wystarczającą ilość węglowodanów (tak, żeby org nie spalał białka i tłuszczów) to i ketonów nie trzeba sprawdzać - poza tym ketony w śladowych ilościach mogą wychodzić i u zdrowych osób... A no i ketony są też przy skokach cukrów ale to ponad 200 musiałoby skakać...

U mnie na śniadanie codziennie to samo praktycznie - 3 kromki chleba IG z margaryną, poledwicą z kurczaka, serem żółtym i pomidorem i wyniki do 105 ostatnio...

A i niestety ziemniaków nie mogę jeść wcale, bo wybija ponad normę wtedy:/
 
Ahh ja zjadłam 6 dużych pierogów z mięsem do tego kapusniak i cukier 96 jestem taka pojedzona!

Dziś już mierzyłam KETONY parę razy przed posiłkami i nigdy ich nie było więc jest ok
 
reklama
Do góry