reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Sylwia, samo to może świadczyć po prostu o błędzie pomiaru, im później tym bardziej się można pomylić przez usg, ja miałam mieć bobasa który nawet 3 kg wg usg miał nie mieć a urodził się 3,5kg. Kuzynce tydzień przed porodem obliczyli że Dziecko waży 4.5kg a urodziło się kilo lzejsze [emoji14] jeśli lekarz nie powiedział ci że coś jest nie tak to na pewno wszystko jest w porządku
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja w pierwszej ciąży nie byłam odpowiednio pokierowana i w sumie nie wiedziałam co jeść mój gin niewyslal mnie do diabetologa nie miałam glukometru kazał nie jeść słodyczy dopiero miesiąc przed porodem gdy byłam w szpitalu tam się wszystkiego dowiedziałam i dopiero wtedy wprowadziłam dietę. Moja córka zdrowa jak ryba. Także glowa do góry musi być dobrze :-)
 
Ja po tym drugim sniadaniu tak sie najadlam tym serkiem wiejskim,ze obiadu w ogole mi sie nie chcialo.Nie wiem czy po nabiale tak jesc sie nie chce czy mnie tak trzymalo :) i nie chcialam przesuwac juz godzin z obiadem bo juz raz sie przejechalam na tym. Na obiad zjadlam rosol z makaronem, pozniej ryz,miesko z kurczaka, surowke z kapusty kiszonej i marchewka. i taka jestem najedzona ze chyba dzisiaj juz nic nie zjem.A po obiedzie 88.Na podwieczorek zjem chyba tylko kiwi i najwyzej troche grejpfruta. Chyba tak mozna co?
 
Dziewczyny a jak u Was z ruchami dzieci? Mój ogólnie jest słabo aktywny (ostatnio 3 dni ani drgnął) - dziś się dowiedziałam, że to może być przez hipoglikemię u niego... Nie chce mi się wierzyć w to:/ U mnie cukry w normach (po posiłkach między 100 a 120), Mały ładnie przybiera... Nie wiem co o tym wszystkim myśleć w ogóle...
 
reklama
Verna
Ja wlasnie wczoraj skonczylam 30tc, ale ruchy dziecka czuje codziennie i to bardzo silne czasami i to czesto odczuwam.Ale podobo takie ruchy sa normalne bo jestem szczupla(waze 58kg i od dluzszego czasu ani kg wiecej),kiedys tak lekarz powiedzial,ze moga byc nawet bolesne kopniaki. Zreszta czesto twardnieje mi brzuch, co prawda na chwile i zaraz jest Ok. Mam tez ciaze bardzo nisko, tak mi ostatnio powiedzial lekarz. Jutro mam wizyte i usg i tez bardzo sie boje co mi powie lekarz. Diety sie trzymam,ze 3 razy przekroczylam norme.
 
Do góry