reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Margo dziękuję, uspokoiłaś mnie trochę. Ale i tak mam nauczkę na przyszłość, i będę wiedzieć że jak leżę to się lepiej nie najeść tylko mało zjeść ;)
Hehe zachcianki alkoholowe też miałam w pierwszym trymestrze jakoś i aż się zdziwiłam bo ja też z tych praktycznie nie pijących ;) a miałam meeeega ochotę na likier hehe ;) trzeba przetrwać :)
 
reklama
Wyskoki sie każdej zdarzają, nie ma co się na zapas martwic, u mnie też zdarzyło się parę razy a mala zdrowa ;)

Cornelka schudnac ;) ja po ciazy mam jedne heaney które są dobre, reszta... Za duże :D normalnie wiszą mi w tylku i udach :) oto co zrobiła ze mna dieta cukrzycowa ;)
 
Natka no stres tym wynikiem. Tez mi sie takie czasem zdarzaja. Ja wtedy jem np 30 minut pozniej i lekkie rzeczy. U mnie jest jeszcze plus ze moge insuliny wziasc o 1 czy 2 jednostki wtedy wiecej.

Sylwia lepiej nie wyciskac ale ja np nie wyciskam tylko delikatnie np przycisne palec duzo ponizej tego opuszka jak nie chce wychodzic krew. Niestety palce mam bardzo pokute bo kluje sie juz od 7 miesiecy.
 
Dziewczyny.
Ja wiem,ze nie mozna wyciskac i nigdy tego nie robilam, bo w koncu za 20 razem mi polecialo, ale teraz nie leci juz nawet za 40 razem, palce mam cale w strupach i opuszki takie cale twarde i w zrostach wiec wole podcisnac i miec wynik mniej wiecej niz zadnego.
 
Margo no wiem bo mam tez takie palce ale wymyslilam patent tzn uzywam do klucia 3 ostatnich palcow i np kluje 2 na przemian co posilek przez pare dni a potem ten jeden zeby te dwa mogly odpoczac i tak na przemian. I tak jak pisze dotykam delikatnie palec ale duzo ponizej miejsca wklucia jak nie chce leciec.
 
Lucalew
Ja tez tak robilam, ale mi sie niestety nie pogoily te palce. Ja w I ciazy jeszcze masowalam pod ciepla woda, suszylam ciepla suszarka az od lokcia i bylo ok a teraz nawet ten zabieg nie daje rady.

Dobrej nocy!

Nie mam chleba na rano, bede musiala wyslac meza po zakupy :)
 
Hej.
u mnie na czczo 77. Po śniadaniu 109 ale się najadłam :) dwie kanapki z szynka i serem i parowka, pomidor, ogórek.

Właśnie jadę do lekarza. Mam nadzieje ze z moim Maleństwem wszystko w porządku :)
 
reklama
Hej :)

faktycznie dzisiaj cichutko tutaj!
U mnie wczoraj przed kolacją już było ok, po kolacji też i od rana na razie też wszystko w normie (na czczo 71, po śniadaniu 94). Także chyba faktycznie jednorazowy wyskok. Dziękuję jeszcze raz za rady i uspokojenie Dziewczyny :)

Margo ja już czasami jak nie mam siły dalej się kłuć to też wolę ucisnąć... ciekawe jak mocno wtedy wynik jest zaburzony. Generalnie staram się w razie potrzeby robić tak jak lucalew czyli przycisnąć gdzieś tam niżej, ale to też nie zawsze coś daje. Jakoś nie wyobrażam sobie, że tak jeszcze będę musiała 3 miesiące tyle razy dziennie. Wydaje mi się, że palce nie dadzą rady.

Sylwia na pewno jest wszystko ok z Maluszkiem :) trzymamy kciuki za wizytkę:)
 
Do góry